Konig & Meyer 11590-000-55 Uchwyt na nuty czarny

Numer katalogowy: 11590-000-55
EAN/UPC: 4016842822959
Brak towaru.Kategoria
Marka
Grupapulpity na nuty

Konig & Meyer 11590-000-55 Uchwyt na nuty czarny

Alternatywa dla spinaczy przytrzymujących nuty - dyskretna, praktycznie niewidoczna i prosta w użyciu. Ten opatentowany uchwyt nut powstał w wyniku szkolnego konkursu talentów „Creative Minds 2011” i otrzymał pierwszą nagrodę od jury. Uchwyt składa się z części podstawy ze zintegrowanymi magnesami, która jest zabezpieczona pod spodem nuty. Dwie nakładki na końcach przezroczystej gumy są przymocowane do końców otwartego uchwytu na nuty na podkładce na nuty. Otwarte książki z nutami, foldery itp. Są trzymane bezpiecznie, bez wpływu wiatru. Muzykę i tekst można odczytać przez przezroczystą koronkę, a strony nadal można przewracać. Stojak na nuty nadaje się do stojaków muzycznych ze składanym biurkiem z grup produktów König & Meyer »Baseline« i »Topline«. Mały stojak na nuty można transportować w pozycji złożonej na stojaku. Wymiary opakowania: 78 x 30 x 10 mm, Waga: 0,014 kg.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne, efekty dyskotekowe, światło efektowe – Jak dobrać? Jak uruchomić? Jak podłączyć? Jak nie przepłacić?

Czym dziś są efekty świetlne i co w ogóle mamy na rynku?

Efekty świetlne w ostatnich latach zdobywają coraz większą popularność. W tym artykule chciałbym Wam przedstawić jakie mamy możliwości w tym zakresie.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak do nut jest jednym z niezbędnych akcesoriów muzycznych które należy zakupić, przede wszystkim dla wygodny grania na różnych instrumentach. Na rynku dostępne są różne stojaki na nuty, od różnych producentów i w różnych przedziałach cenowych. W tym artykule postaram się wyjaśnić na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są rodzaje pulpitów do nut, jakie są akcesoria oraz jacy producenci są godni uwagi.