Proel

Firma Proel specjalizuje się w projektowaniu oraz produkowaniu elektronicznego sprzętu scenicznego oraz studyjnego. Proel został założony w 1991 roku we Włoszech i od samego początku wyznaczał najnowsze trendy, tworząc innowacyjne systemy nagłośnieniowe oraz oświetleniowe.

Firmę tworzy zespół ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas codziennej pracy w branży, a także szeroką wiedzę, która pozwala sięgać po nieszablonowe rozwiązania.

Proel zdobył uznanie na całym świecie i jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm, które oferują profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Włoskie przedsiębiorstwo wykreowało solidną markę sprzętu scenicznego wysokiej klasy. Klienci cenią sobie szczególnie przystępne ceny, które w stosunku do parametrów technicznych oraz eksploatacyjnych urządzeń i systemów, wypadają bardzo korzystnie.

Proel - sprzęt audio

Firma Proel przez cały czas stawia na rozwój i dąży do ciągłego unowocześniania swojej oferty. Z tego względu jej inżynierowie współpracują nie tylko z różnymi ośrodkami badawczymi, ale również innymi producentami, od których pochodzą niektóre podzespoły czy komponenty. Sprzęt sceniczny oraz studyjny marki Proel to gwarancja bardzo dobrej jakości nagłośnienia oraz oświetlenia podczas koncertów, imprez, eventów czy konferencji. Dzięki nowoczesnym systemom, każde wydarzenie nabierze odpowiedniego charakteru oraz blasku. Stawiając na Proel zyskuje się pewność, że oświetlenie oraz nagłośnienie będzie niezawodne oraz w pełni profesjonalne. Czytaj więcej...