Laserworld

Firma Laserword została założona pod koniec 2007 roku w Szwajcarii przez ludzi, którzy w branży laserowej pracowali ponad 20 lat. Bogate doświadczenie w połączeniu z szeroką wiedzą oraz szwajcarską precyzją zaowocowało dynamicznym rozwojem i podbojem rynku.

Lasery Laserworld

Dziś Laserword wyrasta na jednego ze światowych potentatów. Firma produkuje oraz dostarcza swoje produkty niemal do każdego zakątka na Ziemi. Głównymi filarami przedsiębiorstwa są zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na wytwarzanie wysokiej jakości systemów laserowych, charakteryzujących się bardzo dużą wydajnością. Mają one doskonałe parametry technologiczne oraz eksploatacyjne.

Laserword tworzy oraz dystrybuuje produkty zróżnicowane pod względem wielkości i ceny. Koszty w porównaniu do doskonałej jakości zawsze wypadają jednak niezwykle korzystnie. Szeroka oferta sprawia, że firma trafia ze swoimi systemami nie tylko do wielkich graczy, ale również do średnich i małych przedsiębiorstw.

W Laserword produkuje się zarówno niewielkie, ale bardzo wydaje systemy laserowe, jak i innowacyjne oraz niezwykle zaawansowane technologicznie projektory laserowe. Szwajcarska precyzja firmy Laserword daje narzędzia, które są efektywne oraz bardzo efektowne. Pozwala to na uświetnienie niejednego koncertu, czy imprezy. Dzięki Szwajcarom pokazy laserowe zyskały nowego wymiaru i stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, także w naszym kraju. Systemy laserowe Laserword nadają wyjątkowego charakteru każdemu eventowi! Czytaj więcej...