Najnowsze opinie użytkowników

Bardzo dobry transformator. Działa bez problemu.

Bardzo fajny gadget.

Case spasowany i szyty na miarę. Cena do przyjęcia. Trzeba uważać przy otwarciu szuflady, bo może się przewrócić. No, ale fizyki nie oszukasz.

Przydatny klucz do Lampy 20 bez niego za mało adresów.

Super konsola za niewielkie pieniądze, bardzo intuicyjna.

Bardzo wydajny i kompaktowy Hazer.

Bardzo dobrej jakości płyn.

Długi okres dostawy.

Szukałem głośnika do montażu w restauracyjnym ogródku. W sumie znalazłem tylko ten, na zdjęciach wyglądał na duży, gdy paczka przyszła byłem lekko rozczarowany wielkością. Jednak gdy podłączyłem i usłyszałem jak gra byłem ZACHWYCONY!!

Napęd MD 2030 Jest wypasiony na maksa bardzo polecam dla każdego DJ.

Dzień dobry. Polecam to drzewko. Wygląda jak prawdziwe. Jakość premium. Mam je w salonie. Kupiłam na balkon, ale jak przyszło i zobaczyłam jakie jest ładne to zdecydowałam, że szkoda wystawiać go na balkon i zostało w salonie. Paczka przyszła zapakowana w czarną folię, liście były ładnie poukładane w rulon, tak żeby się nie pogniotły. Czekałam od momentu zapłaty kilka tygodni, ale było warto. Każdy kto wchodzi do mnie do domu to od razu się nim zachwyca, bo z daleka wygląda jak prawdziwe. Na szerokość po rozłożeniu ma około 120 cm. Dziękuję.

Genialna, w połączeniu z kociołkiem daje efekt😮

Bardzo dobry kabel i solidnie wykonany.

Najlepszy pas jaki mialem.
Super jakość materiału. Miękki i lekki.

Zdecydowanie najlepsza belka na rynku. Jej możliwości zaskakują najbardziej wymagających. Mnogość zastosowań sprawia, że LIGHT4ME VENOM STROBE BAR jest rozwiązaniem dla każdego kto szuka wysokiej jakości uniwersalnych urządzeń. Cena adekwatna do tego co oferuje ten produkt.

Świetny futerał, ładny, solidnie wykonany. W tej cenie nie widziałam lepszego w całym Internecie ;) Ma dwie niezależnie przypinane szelki, więc można go nosić wygodnie na jednym ramieniu. Z całego serca polecam.

Świetny towar
Fachowa obsługa
Terminową dostawa.

Znakomity tuner. Zgodnie z konstrukcją, przeznaczony jest do zamontowania w otworze pudła rezonansowego. Po zamocowaniu staje się niewidoczny dla otoczenia - ale bardzo widoczny dla grającego. Kolorowe wskazania tunera są czytelne w każdych warunkach: od zupełnej ciemności, do ostrego słońca.
Ale najważniejsze: jego wskazania są bardzo stabilne i dokładne. Pozwala mi w sposób powtarzalny nastroić ukulele z uwzględnieniem niuansu wynikającego z niedoskonałości mojego instrumentu. Jedną strunę muszę stroić minimalnie niżej. Tuner pozwala mi to zrobić w sposób pewny i powtarzalny. Tuner nie reaguje na dźwięki otoczenia, tylko na drgania pudła rezonansowego. Zatem można stroić instrument w głośnym otoczeniu.
Znakomite urządzenie.

Polecam sprzedawcę. Towar zgodny z oczekiwaniami.

Tabliczka samoprzylepna "ALARM" do montażu na zewnątrz jest bardzo dobrze wykonana i napewno będzie się trzymać przez długie lata.