Najnowsze opinie użytkowników

Fajne pianinko dla dzieci. Gumowe klawisze działają zaskakująco dobrze, można zabrać na wyjazd, bo zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Miniaturka prawdziwego reflektora jak z teatru. Polecam.

Super wykonana gitara. Pięknie brzmi i dobrze trzyma strój, jestem megaaaa zadowolony. Polecam.

Głośny i duży megafon. Bardzo dobrze słyszalny na dużych odległościach na budowie podczas prac. Użytkujemy go w różnych warunkach i cały czas działa. Muszę powiedzieć, że był to dobry wybór.

Bardzo fajne struny, ładnie brzmią. Owijka jest prawie niezauważalna. Jak na razie po 2 miesiącach cały czas grają jak nowe. Polecam.

Megafon oceniam bardzo dobrze. Jest głośny i wykonany z dobrych materiałów, zupełnie jak te wykorzystywane przez straż graniczną.

Ładny mały reflektorek, żarówki zwykłe jak do łazienki można dokupić w każdym markecie budowlanym. Fajnie wygląda ze skrzydełkami:) Polecam.

Kable w pełni sprawne.

Żarówka nie daje światła UV - jest po prostu fioletowa.

Dobry i solidny megafon. Polecam.

Uchwyty solidne i spełniają swoje przeznaczenie.
Jakość do cena 10/10.

Kolumny sa super i wala ladnie.

Fajna rzaruwa do warsztatu albo do naóki synek się ćieszy.

Polecam sprzet z najwyzszej półki dzwięk super bez zadnych problemow do tego VDJ super sprawa moge polecic kazdemu.

Wykonanie mogłoby być nieco masywniejsze, ale zestaw robi dobrą robotę, świeci mocno i efektownie. Błyskawiczny montaż. Ja polecam.

Ładny i dobrze wykonany pasek. Polecam.

Solidna półka na głośniki. Bardzo stabilna i ciężka podstawa z dużym zakresem regulacji wysokości, na czym mi bardzo zależało. Po prostu nie wszystko u mnie pasuje i ciężko było znaleźć coś solidnego i do tego regulowanego. Z czystym sumieniem polecam.

Super tuner do gitary i nie tylko. Bardzo łatwo i szybko można nastroić gitarę. Fajnie, że się obraca we wszystkich kierunkach, to duża zaleta. Polecam.

Świetny i mocny megafon. W zasadzie to megafon odpowiedni zarówno dla służb mundurowych jak i do przemysłu. Jakość jak dużo droższe modele. Głos wyraźnie słychać na drugim końcu hali produkcyjnej. Zdecydowanie polecam.

Świetna jakość, rozsądna cena, minimalistyczny, ale gustowny design, bardzo dobre parametry odtwarzania w pełnym zakresie.