Najnowsze opinie użytkowników

Żarówki bardzo dobrej jakości. Świecą bardzo mocno.
Godne polecenia.

Posiadam już kilka rodzai toreb accu-case i śmiało mogę polecić. Bdb wykonane torby, mocny materiał.

Najlepsze co mnie spotkało. Wreszcie porządek. Super konstrukcja, mocny Rzep, wymiar idealny, miejsce na zasilacz też przemyślane rozwiązanie. Belki regulowane dają duża swobodę rozmieszczenia efektów no i cały pedalboard solidnie stoi na podłodze a i torba solidna pojemna - robi robotę. Nic tylko grać.

Świetny mikrofon! Podłączony do zestawu Shure, sprawdza się w występach scenicznych :)

Ogólnie myślałem ze to na słuchawki wejście a to na jack jak oś gitary, ale No działa wszystko git ✌🏼

Bardzo dobry led bar, mocne światło. Bardzo dobry pomysł z metalowymi uchwytami po bokach, wcześniej miałem ledbary z innej firmy i cały czas się łamały, bo były z taniego plastiku. Polecam.

Mega scena ma najlepsze arkusze,
może zaraz zamówienie powtórzę.
Sceniczne akcesoria i gadżety,
wszystko mają profesjonalne, mówię bez ściemy.
Teatralną pracę wspomagają,
i szybką dostawą nas wspierają!


Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Produkt super, pełny profesjonalizm, szybka usługa, jestem bardzo zadowolony również z podkładki na kubek :)

Bardzo zadowolony jestem z ukulele DIMAVERY UK-500. Miałem wcześniej ukulele innej firmy, lecz ten instrument spełnia moje oczekiwania pod względem wykonania, strojenia na progach i wydobywanego dźwięku, z uwzględnieniem zainstalowanego wzmocnienia akustycznego (przystawki). Jest, powiedziałbym nawet, rewelcyjne i godne polecenia!

Struny D'Addario są moimi ulubionymi strunami, jeśli chodzi o ukulele. Są na tyle miękkie i jednocześnie średnio twarde, że sprawiają przyjemność w dotyku palcami. Bardzo polecam te własnie struny. Czekałem troszkę na realizację zamówienia, ale ku mojej satysfakcji otrzymałem zestaw. i teraz cieszę ich dźwiękiem!

Sprzęt sprawuje się bez zarzutu.

Dobrze wykonane.

Gra jak należy za sprzęt za te pieniądze.

Jeden z najlepszych płynów z tej półki cenowej.

Super.

Super kabelki! Tego mi było trzeba :)

Polecam, kable są wykonane solidnie, dają przyjemność z użytkowania.

Sprzęt działa chyba dobrze. Dlaczego chyba? Bo nie ma żadnej instrukcji. Początkujący użytkownik nie ma pojęcia jak to uruchomić. Co to za efekt fantomowy, do czego służy"return, send, repeat, 16 dsp może działa, ale jak i gdzie to wie tylko producent. Pewno ktoś to wie, ale jak odkrywał temat to się nie podzieli wiedzą. A jak ktoś jest mocny w temacie to nie kupi sprzętu dla początkującego. Póki co korektor i mikser mam opanowany.