Monacor - systemy i instalacje 100V, PA, Public Adress, głośniki, nagłośnienie

Monacor Polska Sp. z o. o. wchodzi w skład jednego z największych koncernów międzynarodowych w europie Monacor International GmbH, działających w branży. Główna siedziba koncernu zlokalizowana jest w Bremie, w Niemczech. 

Sklep Megascena.pl jest jednym z autoryzowanych przedstawicieli handlowych marki Monacor w Polsce oraz jednym z 5 autoryzowanych sklepów internetowych.

Monacor Polska został utworzony w 1994 roku, wtedy została uruchomiona została centrala we Wrocławiu. W późniejszych latach zostały utworzone także oddziały w Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Dzięki tak wyspecjalizowanej sieci handlowej Monacor Polska obsługuje teren całego kraju. 

Oferta jest adresowana do firm zajmujących się sprzedażą, instalacją i usługami związanymi z szeroko rozumianą branżą muzyczną, a także nagłośnieniami samochodowymi oraz systemami zabezpieczeń mienia. Oferujemy blisko 5 tysięcy produktów i wciąż pojawiają się nowe. Wszystkie produkty przechodzą testy jakości u producenta i w naszej centrali w Bremie. Jakość jest zgodna z normami Unii Europejskiej i potwierdzona certyfikatami CE. 

Przez lata działalności Monacor stał się liderem sprzedaży systemów 100V i PA, a marki wchodzące w skład grupy, takie jak IMG Stage Line, Car Power, BXB są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży. Warto wspomnieć że Monacor jest także wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki JTS.

W ramach serwisu gwarancyjnego Monacor udziela 24-m lub 36-m gwarancji na sprzęt.

Czytaj więcej...