Europalms - sztuczne kwiaty, rośliny i dekoracje

Żadna impreza okolicznościowa, aranżacja ogrodowa czy występ sceniczny nie mogą obejść się bez odpowiedniej scenografii. Na straży wysokiej jakości w tej materii od dwudziestu lat czuwa firma Europalms. Produkty Niemieckiej marki charakteryzują się wysokim poziomem dopracowania, co ma szczególne znaczenie w przypadku odwzorowywania naturalnych elementów krajobrazu, np. roślin. To właśnie sztuczna zieleń jest głównym filarem sprzedażowym Europalms.

Sztuczne kwiaty i rośliny Europalms

Wieloletnie doświadczenie pozwala produkować firmie w bardzo szybkim tempie wysokiej jakości roślinność, praktycznie nieodróżnialną od występującej w naturze. W ofercie producenta znaleźć można pokaźny wybór roślin z różnych zakątków ziemi. Ich główną zaletą jest długotrwały, wspaniały wygląd, bez obowiązku podlewania i pielęgnacji. To idealne rozwiązanie do zazielenienia wielu instytucji użyteczności publicznej, klubów i dyskotek oraz miejsc, w których prawdziwa roślinność nie wytrzymałaby ze względu na panujące warunki. Sztuczne konstrukcje zielone mają jednak szczególne znaczenie w przypadku wydarzeń scenicznych, np. występów teatralnych, podczas których prawdziwe rośliny mogłyby ulec uszkodzeniu bądź zniszczyć się. Wśród zielonego asortymentu Europalms można znaleźć m.in. łodygi bambusa, kaktusy, brzozy, bluszcz, cyprysy. Dowolny wybór kształtów, form oraz sposobu ukorzenienia sprawia, iż możemy wybrać zarówno rośliny doniczkowe, jak i płożące się, pojedyncze liście i łodygi oraz drzewka. Oprócz tego Europalms posiada w swojej ofercie akcesoria przeznaczone nie tylko dla sztucznej, ale również prawdziwej roślinności. Są to przede wszystkim doniczki, donice sztuczne kamienie oraz elementy dekoracyjne, np. sztuczny mech, wybitnie nadające się do aranżacji ogrodu.

Dekoracje i scenografia Europalms

Drugą kategorią, w której specjalizuje się Europalms, jest szeroko pojmowana dekoracja i wystrój. Składają się na nie zarówno rzeźby, posągi oraz figury, jak i fontanny, tkaniny dekoracyjne oraz elementy imitacyjne. Wśród produktów firmy Europalms znaleźć można konstrukcje typowo ogrodowe, np. sztuczne kamienie, kawałki imitacji kory, ale również dekoracyjne wodospady w orientalnym stylu doskonale nadające się do wnętrz. Ponadto, producent posiada w swojej ofercie dekoracje sezonowe, m.in. elementy wystroju bożonarodzeniowego oraz halloweenowego. Tego typu ozdoby doskonale odnajdą się na scenie, w domach i mieszkaniach prywatnych oraz przedsiębiorstwach i firmach. Wysoka jakość wykonania asortymentu oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych materiał sprawia, że wytrzymają one przez wiele lat każde warunki pogodowe. Czytaj więcej...