Wytwornice baniek

Bańki mydlane 

Mogą być świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie naszej imprezy. Do tego celu służy wytwornica baniek. To dzięki niej można zrobić cały festiwal baniek mydlanych lub profesjonalny pokaz baniek mydlanych. Warto wspomnieć że maszyny do baniek wytwarzają tylko małe bańki, ale w dużej ilości i do tego w sposób ciągły. Unosząca się w powietrzu bańka mydlana tworzy uśmiech na twarzach dzieci i radość wśród dorosłych. Bańki mydlane na ślub dodadzą klimatu i kojarzą się z zabawą. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak zrobić bańki mydlane w domu, na imprezie lub na świeżym powietrzu, wytwornice do baniek mydlanych będą doskonałym rozwiązaniem.

Jak działa wytwornica do baniek? 

Zasada działania wszystkich wytwornic baniek mydlanych jest bardzo prosta. Bańki mydlane wytwarzane są poprzez wentylatorki które dmuchają w obracający się kołowrotek. Na nim umieszczone są kółka które podczas ruchu zanurzają się powoli w zbiorniku z płynem do baniek. Małe modele często są wyposażone w zasilanie bateryjne, więc mogą stworzyć pokaz baniek mydlanych niemalże w każdym miejscu. Niektóre wytwornice do baniek posiadają więcej niż jedno takie koło, i dzięki temu wytwarzają więcej baniek mydlanych. Są też profesjonalne wytwornice do baniek wyposażone w pilot przewodowy lub sterowanie sygnałem DMX, na wypadek gdybyśmy chcieli sterować nimi z poziomu konsoli oświetleniowej.

Jak używać wytwornice do baniek? 

Poza wytwornicą należy mieć odpowiedni płyn do wytwornicy baniek. Można go zrobić samemu, ale do wytwornic baniek zaleca się wykorzystywanie specjalnego płynu. Bardzo ważne jest żeby podczas pokazu baniek nie przechylać wytwornicy baniek, nawet wtedy gdy nie działa, a w zbiorniku znajduje się płyn. Także transportowanie z płynem nie jest możliwe i należy tego unikać. Ponieważ zbiornik w tego typu maszynach do baniek jest otwarty, grozi to zalaniem elektroniki, wentylatorów i tym samym uszkodzenie urządzenia. 

Dobrym uzupełnieniem naszej imprezy będą też efekty dyskotekowe, wytwornice dymuciężkiego dymu oraz lampy UV, ponieważ istnieją płyny do baniek które mogą uzyskiwać kolorowe bańki mydlane pod wpływem światła UV. Więc do dzieła:) 

Sortowanie: Nazwa Cena