IMG Stage Line

Marka IMG Stage Line specjalizuje się w technologii eventowej i scenicznej. Jej logo widnieje na takim sprzęcie, jak systemy oświetleniowe i nagłaśniające, różnego rodzaju akcesoriach przydatnych na scenie oraz oczywiście akcesoriach do instrumentów muzycznych. W naszym kraju produkty IMG Stage Line pojawiły się w 1994 roku, a internetowy sklep muzyczny Megascena.pl jest jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży sprzętów tej marki w Polsce.

60 lat historii IMG Stage Line

IMG Stage Line jest częścią firmy Monacor International GMBH & Co. KG, która działa na rynku już od lat 60. XX wieku. Przez cały ten okres stara się produkować dobrej jakości sprzęt po przystępnych cenach. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w niemieckim mieście Brema, gdzie ponad 170 pracowników opracowuje nowe projekty i codziennie wysyła towar do ponad 40 krajów na całym świecie. Profesjonalnego sprzętu marki IMG Stage Line używa wielu Dj-ów, artystów estrady i organizatorów imprez muzycznych.

Systemy audio i oświetlenie sceniczne IMG Stage Line

IMG Stage Line to przede wszystkim sprzęt, bez którego nie mogłaby się obejść żadna muzyczna impreza. Trudno sobie przecież wyobrazić współczesne występy sceniczne bez głośników, mikrofonów, odtwarzaczy, reflektorów scenicznych, stroboskopów, przewodów zasilających, słuchawek, wytwornic efektów specjalnych i całej gamy innych wyrobów używanych do nagłośnienia, oświetlenia itd.

W ofercie IMG Stage Line znajdują się również takie akcesoria sceniczne, jak: statywy, podesty, rampy oświetleniowe, zestawy konstrukcji na scenę oraz haki, linki, uchwyty. I oczywiście sprzęt diagnostyczny, którego używają technicy obsługujący imprezy muzyczne – np. testery ciągłości kabli pozwalające szybko zlokalizować uszkodzenie i je usunąć, co w branży, w której każda minuta opóźnienia może sporo kosztować, ma przecież ogromne znaczenie.

Miksery dla DJ-ów, zespołów i małych studiów IMG Stage Line

Dumą MG Stage Line są między innymi konsole miksujące, od prostych mikserów DJ stereo do profesjonalnego cyfrowego, 19-kanałowego modelu. Dobry mikser DJ powinien cechować się niezawodną wydajnością, solidną konstrukcją, nowoczesną technologią oraz stosunkowo prostą obsługą. IMG Stage Line odniósł sukces dzięki kompaktowym i łatwym w użyciu urządzeniom, takim jak model IMG Stage Line MPX-1/BK z 2 kanałami wejściowymi stereo, model IMG Stage Line MPX-622/SW z 4 kanałami wejściowymi stereo czy też 6-kanałowy mikser stereo IMG Stage Line MPX-206/SW. Czytaj więcej...