ADJ - oświetlenie dyskotekowe, rentalowe, sceniczne i wytwornice efektów

Produkty firmy ADJ (znanej również jako American DJ) cenione są na całym świecie ze względu na wysoką jakość wykonania, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Urządzenia z logo ADJ to głównie sprzęt oświetleniowy w technologii LED, przeznaczony dla dyskotek, klubów, DJ'ów oraz organizatorów imprez okolicznościowych, choć w asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się także inne artykuły.   

ADJ - wcześniej American DJ

Jest częścią dużego przedsiębiorstwa, które dostarcza swe wyroby całemu światu. Prócz wyżej wymienionej, grupa ADJ, która narodziła się w 1985, obejmuje jeszcze cztery firmy: Elation (profesjonalne oświetlenie), Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Dla wszystkich największe znaczenie ma jakość i zadowolenie Klienta. W Polsce głównymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami są: ADJ, Duratruss (kratownice i konstrukcje sceniczne), American Audio oraz Avante Audio.

Oświetlenie dyskotekowe i inne

Trudno wyobrazić sobie dyskotekę lub jakąkolwiek inną imprezę publiczną bez efektów świetlnych, które wprowadzają w odpowiedni nastrój. Nie obędzie się zatem bez małych lub dużych lamp emitujących kolorowe światło: skupione lub rozproszone, stałe bądź zmienne – to drugie jest szczególnie pożądane. Może być to oświetlenie rentalowe, czyli wynajmowane, lub własne – obydwie formy mają swoje zalety.

Oświetlenie dyskotekowe oferowane przez American DJ to szereg różnorodnych urządzeń. Takich, jak chociażby, wyposażona w 12 diod RGBW QCL o mocy 15W każda, lampa ADJ Asteroid 1200, która umożliwia uzyskanie niesamowitych efektów świetlnych dzięki nieograniczonym ruchom Pan/Tilt, czy też emiter światła ADJ Crazy Pocket 8 z ośmioma diodami LED w kolorach RGBWA, umieszczonymi w dwóch pracujących niezależnie od siebie modułach.   

Oświetlenie dyskotekowe nie wyczerpuje oczywiście asortymentu produktów z logo ADJ. W ofercie firmy znajdują się między innymi również Led Bary, stosowane nie tylko do oświetlania scen i pomieszczeń, w których odbywają się eventy, ale też na przykład elementów architektury. Bardziej zaawansowane listwy oświetleniowe występują w paletach barw od RGB do RGBWA+UV i posiadają możliwość regulacji temperatury barwowej, a nawet emitują światło ultrafioletowe. W niektórych modelach belki LED umieszczone są na ruchomych postawach, co umożliwia zmianę kierunku padania światła.

Nie tylko oświetlenie 

Oświetlenie dyskotekowe i inne to najważniejsze artykuły ADJ, ale nie jedyne. ADJ / American DJ to również inny sprzęt do efektów specjalnych, które mogą urozmaicić imprezy. Na przykład wytwornica baniek ADJ BubbleTron lub wytwornica dymu ADJ Fog Fury 2000 – dzięki nim każda zabawa zostanie na długo w pamięci gości. Czytaj więcej...