Alustage - podesty sceniczne i kratownice

Alustage to znana i ceniona marka, należąca do firmy Athletic. Jej logo znajdziemy na najwyższej jakości profesjonalnych produktach scenicznych. Wykonane na światowym poziomie, stanowią idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowników. Marka Alustage istnieje na rynku od 1992 roku.

Sklep muzyczny Megascena.pl jest autoryzowanym partnerem marki Alustage.

Podesty sceniczne i elementy do budowy sceny

Koncerty, pokazy i liczne imprezy – bez solidnej sceny się nie obędzie. I tu z pomocą przychodzi marka Alustage, która dostarcza wszystkiego, co potrzebne jest do jej konstruowania. Między innymi modułowe podesty sceniczne będące bazą do stworzenia nie tylko podłóg scen o wszelkich wymiarach, ale też wybiegów na pokazy mody czy wystawy psów rasowych, widowni bądź podiów konferencyjnych. Dostępne są w licznych wariantach i rozmiarach, co gwarantuje uzyskanie oczekiwanej konstrukcji.   

Podesty sceniczne – producent z Polski

Te wysokiej jakości – potwierdzonej odpowiednimi certyfikatami – polskie podesty sceniczne budowane są na bazie lekkich materiałów, takich jak aluminium. Specjalnie projektowane profile umożliwiają szybkie i łatwe łączenie poszczególnych modułów w odpowiednią formę. W ten sposób powstaje podłoga sceny, którą osadza się na właściwej wielkości stelażach lub nogach – stałych bądź teleskopowych. Te drugie umożliwiają płynną i precyzyjną regulację w kilku różnych zakresach wysokości – a na niej montuje się wszystkie pozostałe elementy, takie jak kostki samopoziomujące, uchwyty barierek, schodów czy kostki montażowe, na których można zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe.

Wszystkie konstrukcje sceniczne Alustage to przykład dbałości o zachowanie najwyższej jakości i poszanowania Klienta, którego indywidualne życzenia nierzadko są uwzględniane przy realizacji zamówienia. Przykładem może być chociażby zadaszenie dwuspadowe GR, należące do najpopularniejszych spośród tych, które dostępne są obecnie na rynku, w przypadku których istnieje możliwość wykonania konstrukcji o zwiększonej nośności zadaszenia.

Nie tylko konstrukcje sceniczne

Nie tylko elementy tworzące estrady i wybiegi, jak podesty sceniczne, producent ma w swojej ofercie. Marka Alustage to również konstrukcje ekranowe, skrzynie transportowe, statywy muzyczne, najazdy, wciągarki i wiele innych produktów, które mogą być montowane na zewnątrz – nawet przy bardzo zróżnicowanym terenie – jak i wewnątrz budynków.    

Jakość i bezpieczeństwo to priorytet

Firma wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej klasy i najnowsze technologie, uwzględniając obowiązujące normy i rozporządzenia TUV, ISO i DIN. Czytaj więcej...