Lampy UV

Zastosowanie światła UV w klubie daje unikalny efekt. Nie sposób nie zwrócić uwagi na oświetlenie UV na dyskotece. Często spotykamy lampy UV na scenie i estradzie. To dzięki nim możemy stworzyć naprawdę wyjątkowy klimat. Zastosowanie oświetlenia UV powoduje że białe elementy są bardziej widoczne i niemalże świecą "jasno fioletowo" w ciemności. Tak samo rzecz się ma w przypadku jaskrawych kolorów, a elementy fluorescencyjne to już zjawisko iście magiczne.

Samo światło UV występuje w zakresie niewidzialnym dla człowieka i jest falą elektromagnetyczną o długości od 10nm do 400nm. 

Efekty świetlne UV są stosunkowo tanim i unikalnym sposobem na zrobienie wrażenia na widzu. W ofercie naszego sklepu muzycznego znajdziecie duży wybór oświetlenia UV LED, jak i efektów UV świetlówkowych.

Jeśli zastanawiasz się jakie oświetlenie UV będzie najlepsze do Twoich potrzeb, zgłoś się do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą jaka lampa UV będzie najbardziej odpowiednia. Zachęcamy też do zapoznania się ze źródłami UV oraz innymi efektami świetlnymi na naszej stronie. 

Sortowanie: Nazwa Cena