Nagłośnienie

Nasz sklep internetowy Megascena.pl oferuje przede wszystkim profesjonalne urządzenia i sprzęt nagłaśniający przeznaczony do organizacji szeroko pojmowanych wydarzeń scenicznych i eventów muzycznych. Obejmuje on nagłośnienie sceniczne, w którego skład wchodzi cała gama głośników audio o rożnych parametrach, wielkościach i średnicach. Marki wiodące głośników i driverów stanowią znane firmy branżowe m.in.: Monacor, Eminenece, Faital Pro itp. Ponadto, w asortymencie sklepu dostępne jest także nagłośnienie estradowe, na które składają się kolumny głośnikowe, wzmacniacze, mikrofony, głośniki estradowe, miksery i wszelkiego typu urządzenia wspomagające, np. końcówki mocy. Co więcej, nie zapominamy o artystach muzycznych podczas ich pracy poza okresem koncertowania. Z tego względu sklep internetowy Megascena.pl dostosowany jest również do potrzeb osób tworzących i działających w studiach nagraniowych oraz salach prób. To dla nich przygotowaliśmy kilka kategorii zakupowych, które obejmują sprzęt przydatny podczas obróbki i tworzenia muzyki. Najważniejszy element stanowią tutaj mikrofony pojemnościowe oraz dynamiczne o różnej kierunkowości i stopniu czułości na dźwięki instrumentów oraz wokali. 

Produktami wiodącymi naszego sklepu w kategorii mikrofony, cechujące się znakomitą jakością, są urządzenia od znanych firm europejskich – m.in. Behringer. LD Systems, Chord, IMG Stage Line, DPA, RODE - oraz amerykańskich – MXL, American Audio itp.. Kolejną kategorię dedykowaną dla muzyków oraz osób hobbystycznie zajmujących się nagrywaniem stanowi wyposażenie studia nagrań. W jego skład wchodzą korektory i equalizery dźwięku, a także rejestratory, dyktafony audio oraz panele akustyczne. Sklep internetowy Megascena.pl oferuje ogrom urządzeń przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników, ale również osób, które jedynie od czasu do czasu lubią coś zaśpiewać bądź nagrać. To dla nich przeznaczona jest kategoria karaoke, oferująca profesjonalne zestawy przeznaczone do spędzania wolnego czasu oraz dobrej zabawy w towarzystwie muzyki i śpiewu. Ponadto, świetnym uzupełnieniem sprzętu do karaoke może być platforma audio interface przeznaczona do pracy z dźwiękiem na komputerze osobistym. W ten sposób nie tylko utrwalimy nasze wyczyny, ale również będziemy mogli tworzyć z nich składanki i miksować je niczym prawdziwi profesjonaliści.   

Nagłośnienie nie tylko na estradę

Mocnym punktem naszego sklepu jest fakt, że sprzęt z naszej oferty nie jest przeznaczony jedynie do działań czysto scenicznych. Szeroko pojęte nagłośnienie obejmuje również elementy i urządzenia oparte o sygnał dźwiękowy w systemach bezpieczeństwa pożarowego budynków oraz obiektów budowalnych. Nasza oferta zawiera renomowany sprzęt marki Monacor, dzięki któremu możemy zbudować samodzielny dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO). Jego działanie polega na rozgłaszaniu za pomocą operatora albo w sposób automatyczny komunikatów dźwiękowych w sytuacji zagrożenia, np. pożarowego. Sprawdza się on idealnie w budynkach, w których przebywa znaczna ilość ludzi, m.in. w budynkach instytucji państwowych, w centrach handlowych bądź placówkach szkolnych oraz naukowych.

Głośniki tubowe i megafony

Ponadto, w ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć inne, dodatkowe urządzenia wchodzące w skład nagłośnienia, które pozwolą na pracę z dużą ilością ludzi. Należą do nich przede wszystkim głośniki tubowe oraz megafony wykorzystywane z powodzeniem w ratownictwie, reklamie oraz marketingu, podczas organizowania imprez masowych, w sytuacjach alarmowych i zagrażających życiu czy zdrowiu ludzkiemu. Dzięki nim możliwe jest przesyłanie komunikatów na odległość, co sprawdza się z powodzeniem od lat w takich instytucjach jak wojsko czy policja.   

Systemy konferencyjne i mównice

Równie cenny asortyment w sklepie internetowym Megascena.pl stanowią mównice i systemy konferencyjne. Zestawy tych urządzeń są niezbędnym elementem dobrze zorganizowanych przemów, prelekcji, wystąpień oraz wywiadów. Oparte o najwyższej jakości materiały, urządzenia są zarówno wytrzymałe, mobilne, jak i nadzwyczaj praktyczne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku mównic, które coraz częściej stają się stałym elementem wszelkiej maści eventów odbywających się np. w aulach. Niezbędnym uzupełnieniem dobrej mównicy jest system konferencyjny, pozwalający na odpowiednie nagłośnienie miejsca, w którym odbywa się przemowa czy wystąpienie. Sprzęt niezbędny do zorganizowania takiego przedsięwzięcia to przede wszystkim: mikrofony konferencyjne, pulpity, odbiorniki, wzmacniacze oraz miksery. Wszystkie z wymienionych urządzeń znajdą Państwo na stronie naszego sklepu.

Odtwarzacze CD, USB i SD

Dobry sklep muzyczny nie może obejść się bez odtwarzaczy, które są nieodzownym elementem niemal każdej przestrzeni, w której przebywa człowiek. Muzyka bądź audycja to doskonały towarzysz podróży, pracy czy wypoczynku. Umożliwiamy dostęp do szerokiego wyboru odtwarzaczy, mogących zostać dostosowanych do miejsca, w którym mają się znaleźć (wygodny system montowania, przewożenia i użytkowania) oraz pełnionych zadań. Wśród nich znajdą Państwo odtwarzacze CD, USB oraz SD. Sklep internetowy Megascena.pl oferuje ponadto m.in. odtwarzacze komunikatów dźwiękowych dedykowane dla centrów handlowych, dworców oraz budynków użyteczności publicznej. Czytaj więcej...