Flash Butrym

Marka Flash Butrym rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Przez lata polski producent oświetlenia konsekwentnie budował pozycję lidera na rynku wyposażenia scenicznego i dyskotekowego, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Obecnie ich flagowymi produktami jest tanie oświetlenie sceniczne oraz sprzęt do organizowania imprez tanecznych.

Na ofertę Flash Butrym składają się przede wszystkim urządzenia do tworzenia scenicznej atmosfery opartej o światła dyskotekowe. Sprzęt oświetleniowy przystosowany jest zarówno do pracy stacjonarnej, na dużych imprezach i występach scenicznych, jak i pracy mobilnej – DJ lub inny wykonawca z łatwością może go przewieźć w miejsce następnego wydarzenia. Urządzenia marki Flash Butrym mogą być wykorzystane do organizacji komercyjnych widowisk na dużą skalę, ale również do mniejszych, lokalnych imprez o charakterze tanecznym – potańcówek, prywatek, dyskotek. Oświetlenie proponowane przez Flash Butrym ze względu na swoją niską cenę oraz wysoką jakość wykonania jest doskonałym rozwiązaniem do organizacji kameralnych wydarzeń, np. szkolnych imprez, domówek. Co więcej, wyposażenie oparte o światła LED z powodzeniem może być wykorzystane do tworzenia m.in. teledysków muzycznych, spotów oraz klipów. Mocne i odpowiednio zsynchronizowane z dźwiękiem oświetlenie pozwala nadać odpowiedniego dynamizmu i witalności, przez co każda impreza lub występ staną się niezapomnianym przeżyciem.

Flash Butrym oświetlenie sceniczne z Polski

Flash, dzięki swojej rozbudowanemu asortymentowi, zapewnia również niezbędne akcesoria wspomagające pracę oświetleniową. Wśród nich znaleźć można m.in. sterowniki i urządzenia kontrolujące światło sceniczne oraz haki niezbędne do zamontowania sprzętu. Kompatybilność sprzętowa sprawia, iż urządzenia z oferty Flash Butrym idealnie ze sobą współpracują i uzupełniają się. Przykład może stanowić oświetlenie laserowe, emitujące jasne i mocne światło, wypełniające całą powierzchnię pomieszczenia, którego uzupełnieniem są wytwornice dymu. W ten sposób zaaranżowana impreza sprawi, iż jej uczestnicy częściej będą wychodzić na parkiet i pozostaną na nim dłużej. Ponadto, wszystkie urządzenia wyposażone są w nowoczesne gadżety wspomagające i ułatwiające użytkowanie. W ich skład wchodzą m.in. piloty bezprzewodowe, czytniki kart SD, wyświetlacze LCD, uchwyty transportowe. Produkty sygnowane marką Flash Butrym są niezawodne, mobilne, lecz przede wszystkim na tyle tanie, iż korzystać z nich mogą nawet niewielkie firmy organizujące eventy. Czytaj więcej...