Avante Audio

AVANTE Audio - nowa profesjonalna marka audio z grupy ADJ. 

Marka która powstała z zamiłowania do doskonałości dźwięku. 

AVANTE wytwarza wysokiej jakości produkty audio, które oferują zarówno estetykę dźwiękową, jak i niesamowity design. Marka tworzy relacje pomiędzy użytkownikiem, designem i funkcjonalnością. Nowa marka ADJ daje coś więcej niż tylko pro audio, Avante Audio pokazuje kierunek do podążania.

Pierwsza seria głośników aktywnych o nazwie Achromic wprowadza nowy standard nie tyko designu, ale również funkcjonalności. Kolumny głośnikowe serii Achromic wyposażone są w DSP i występują z głośnikami średnio tonowymi w rozmiarach 10", 12" i 15". Dostępny jest także subwoofer aktywny z głośnikiem 15" lub 18" o mocy 1600W. W skład akcesoriów dodatkowych występują także pokrowce ochronne, kółka do sub basów itp. 

Marka Avante Audio ma zadanie dostarczyć wysokiej jakości produkty pro audio zachowując przy tym konkurencyjny poziom cenowy. Jako głównych użytkowników produktów Avante Audio marka wskazuje muzyków, DJ, rynek produkcji audio, domy kultury, zespoły muzyczne, rynek eventowy i rentalowy. Doskonale sprawdza się także klubach, pubach, hotelach, domach weselnych, szkołach i wszędzie tam gdzie potrzebne jest funkcjonalne i mocne nagłośnienie o wysokiej jakości i z niesamowitym designem.


Czytaj więcej...