Bębny i werble perkusyjne

Nasza oferta zawiera bogaty wybór werbli i bębnów perkusyjnych wielu renomowanych producentów z różnych stron świata. Znajdziecie tu między innymi bębny marszowewerble perkusyjneuchwyty marszowe i bębny basowe.

Doskonałej jakości werble perkusyjne

Werble perkusyjne, to bębny bez których nie może obejść się dobra perkusja. Werbel jest jednym z podstawowych elementów zestawu perkusyjnego. Może też służyć jako odrębny element – często wykorzystywany jest podczas nauki gry na perkusji, aby wyrobić nawyk odpowiedniego posługiwania się pałeczkami oraz grać rytmicznie i we właściwym tempie. Werble perkusyjne to także instrumenty niezbędne np. w orkiestrach marszowych. W naszym bogatym asortymencie znajdują się stojaki oraz uchwyty do bębnów, które pozwolą odpowiednio zamocować werbel. Zakres cen zadowoli każdego perkusistę – bez względu na zasobność portfela oraz poziom zaawansowania. Ceny dostępnych w sklepie Megascena.pl werbli wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Staramy się regularnie poszerzać ofertę, aby wachlarz wyboru był jeszcze lepiej dostosowany do naszych klientów. 

Rozmaite bębny perkusyjne – bębny marszowe

Oferowane przez nas bębny marszowe posiadają w swym zakresie także bęben basowy w różnych wariantach wielkościowych. W zestawach wraz z instrumentami znajdują się uchwyty do bębnów, które umożliwiają grającym w orkiestrach muzykom odpowiednie i zarazem wygodne utrzymanie instrumentu. Uchwyty do bębnów skonstruowane są ergonomicznie, dzięki czemu dobrze dopasowują się do sylwetki grającego. Posiadają też piankę, która amortyzuje uciski i zapobiega otarciom, dzięki czemu granie na bębnie jest wygodne oraz stabilne. W razie potrzeby istnieje także możliwość dokupienia inaczej skonstruowanego uchwytu, który pozwoli na jeszcze większą wygodę podczas gry na instrumentach, jakimi są bębny marszowe. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych bębnów, które doskonale sprawdzą się podczas występów z orkiestrami marszowymi

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego – wszystkie dane dostępne są w zakładce Kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem oferowanych przez sklep Megascena.pl produktów.

Sortowanie: Nazwa Cena