Słuchawki Mono

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo przede wszystkim profesjonalny sprzęt elektroniczny, przeznaczony do organizacji występów scenicznych. Obejmuje on m.in. słuchawki mono przeznaczone do tzw. monitoringu dousznego. Ich zastosowanie jest jednak bardziej rozległe i może być wykorzystane w dowolnej branży i dziedzinie życia. Zaletą słuchawek mono jest ich mobilność. Z racji, iż wkładamy je tylko do jednego ucha, dedykowane są one dla osób mobilnych, będących w ciągłym ruchu lub potrzebujących wolnych rąk podczas swojej pracy. Ich złącza umożliwiają podpięcie do niemal każdego urządzenia do komunikacji.

Zaletą słuchawek mono z naszego asortymentu jest wysoka jakość elementów tworzących słuchawki. Dotyczy to zwłaszcza nauszników i uchwytów, które ze względu na możliwość wielokrotnego ściągania i zakładania zostały wzmocnione oraz odpowiednio wyprofilowane. W słuchawkach wykorzystano na tyle lekkie materiały, że można je z powodzeniem przewozić w aktówkach bądź poręcznych futerałach.  

Modele słuchawek mono

Pragniemy zaprezentować państwu kilka modeli słuchawek, które stanowią ważny element systemu monitoringu dousznego. Jego podstawowym zadaniem jest umożliwienie artystom muzycznym indywidualnej gry na instrumencie lub śpiewania podczas występu. Dzięki temu wykonawcy doskonale orientują się w sytuacji podczas koncertu i wiedzą, co grają inni, a co oni sami. W sklepie internetowym Megascena.pl dostępne są modele słuchawek mono najwyższej jakości, dzięki którym będą Państwo mogli doświadczyć czystego i wysokiej jakości sygnału. Monitoring douszny oparty o słuchawki mono to rozwiązanie mobilne, praktyczne oraz dające idealną klarowność dźwięków docierających do uszu artystów i wykonawców scenicznych podczas koncertów. Co więcej, system monitoringu można wykorzystać również na scenie teatralnej, w salach prób i studiach nagraniowych oraz w zawodach wymagających wysokiej jakości dźwięku w terenie, np. dziennikarskich podczas reportażu.  

Słuchawki nauszne mono

Wariantem nieinwazyjnym dla naszego ucha są słuchawki nauszne. Ich głośnik oddalony jest od wnętrza narządu słuchu, co ma znaczący wpływ na moc dźwięku. Rozwiązanie dedykowane jest dla osób mobilnych, które cenią sobie komfort i nie chcą nadwyrężać uszu podczas długotrwałych rozmów. Słuchawki nauszne mono doskonale sprawdzą się m.in. podczas wycieczek i zwiedzania jako niezbędny łącznik z przewodnikiem oraz w pracach związanych z ochroną osób i mienia. Doskonale komponują się z wszelkiego typu mikrofonami oraz urządzeniami do komunikacji, np. krótkofalówkami.

Czytaj więcej...

Rekomendowane artykuły

Słuchawki bluetooth czy przewodowe ? – nagłowne, douszne, z mikrofonem.

Słuchawki bluetooth czy przewodowe ? – nagłowne, douszne, z mikrofonem.

Słuchawki audio są coraz bardziej popularne, korzystamy z nich już w zasadzie wszędzie. Coraz rzadziej można zobaczyć osoby biegające czy jadące komunikacją miejską bez słuchawek. Słuchawki coraz częściej towarzyszą nam także podczas spacerów i treningów. Dzięki nim możemy także odbierać telefony i wysłuchiwać komunikatów np. podczas ćwiczeń.

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne jest coraz bardziej popularne, nie tylko wśród szkół, hoteli i domów kultury, ale także wśród miłośników muzyki i nie tylko. Od kilku lat widoczne jest coraz większe zapotrzebowanie na systemy nagłośnienia przenośnego z zasilaniem akumulatorami. Początkowo tego typu urządzenia były w ofercie zaledwie kilku producentów, obecnie niemalże każda marka ze średniej półki ma w ofercie nagłośnienie mobilne.

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne, efekty dyskotekowe, światło efektowe – Jak dobrać? Jak uruchomić? Jak podłączyć? Jak nie przepłacić?

Czym dziś są efekty świetlne i co w ogóle mamy na rynku?

Efekty świetlne w ostatnich latach zdobywają coraz większą popularność. W tym artykule chciałbym Wam przedstawić jakie mamy możliwości w tym zakresie.

8 faktów, które zmienią twoje spojrzenie na kratownice sceniczne

8 faktów, które zmienią twoje spojrzenie na kratownice sceniczne

Cześć przyjacielu! Dzisiaj chciałbym porozmawiać o czymś, co może wydawać się zupełnie nieistotne lub niezauważalne dla większości osób, ale jest kluczowym elementem w organizacji imprez, koncertów i spektakli teatralnych. Mowa o kratownicy scenicznej. Pozwól, że przedstawię Ci 8 faktów, które na pewno zmienią Twoje spojrzenie na ten ważny element.