Gravity Stands - Stand your ground

Produkty marki Gravity obejmują serie statywów oraz akcesoriów wyposażenia studyjnego, a także scenicznego. Urządzenia charakteryzują się ogromną wytrzymałością, szybkim i łatwym składaniem oraz przygotowywaniem do użycia, a także nowoczesnym, designerskim wyglądem.

Gravity Stands – Stand your ground

Gravity Stands oferuje wieloletnią gwarancję na wszystkie swoje produkty, podkreślając ich wysoką jakość wykonania i trwałość konstrukcyjną. Statywy, na które składają się m.in. statywy oświetleniowe Gravity, statywy mikrofonowe premium oraz statywy gitarowe Gravity cechują się doskonałym i nowoczesnym wykończeniem. Precyzyjnie wykonane odlewy, złączki oraz obrabiane rury zmniejszają ryzyko niedopasowania oraz niekompatybilności sprzętowej. Trwałość statywów i możliwość długotrwałego użytkowania wynikają z materiałów, jakie zostały użyte do ich stworzenia - m.in. aluminium, stal, odlewy cynkowe, tworzywa termoplastyczne. W ekstremalnych i niespotykanych przypadkach zużycia firma Gravity proponuje pełny wybór części zamiennych. Łatwość obsługi statywów sprawia, iż prace konserwatorskie i wymiana poszczególnych elementów mogą być prowadzone nawet w miejscu użytkowania sprzętu. Dzięki temu statywy Gravity są jeszcze bardziej uniwersalne, mobilne i nadające się do wieloletniej eksploatacji. Szeroki asortyment obejmuje zarówno klasyczne statywy do instrumentów, jak i statywy mikrofonowe, oświetleniowe oraz specjalistyczne, m.in. przeznaczone dla DJ-ów. Ponadto, oferta Gravity obejmuje również wszelkiego typu uchwyty, np. naścienne mogące być z powodzeniem wykorzystywane do prawidłowego i bezpiecznego przechowywania instrumentów muzycznych.  

Statywy muzyczne i oświetleniowe Gravity

Podstawowym wyróżnikiem marki Gravity jest unikatowy system barwnej identyfikacji. Opiera się na personalizacji poszczególnych statywów za pomocą kolorowych pierścieni. Dzięki nim show sceniczne staje się jeszcze bardziej niezapomniane, a widzowie nie mają problemu z rozróżnieniem poszczególnych muzyków i ich funkcji. Co więcej, sami artyści mogą komunikować się za pomocą pierścieni, ustalając lokalizację poszczególnych wykonawców oraz ich zadania, a także oznaczyć sprzęt, który będzie aktywnie wykorzystywany. Wielobarwne pierścienie mogą być dostosowane do charakteru imprezy bądź występu danego artysty. W ten sposób stają się ciekawym uzupełnieniem widowiska. Ich ergonomiczny kształt, odporność na intensywne użytkowanie oraz dyskretne wymiary sprawiają, iż produkt wyróżnia firmę Gravity na tle standardowych propozycji innych producentów. Czytaj więcej...