Gravity Stands - Stand your ground

Produkty marki Gravity obejmują serie statywów oraz akcesoriów wyposażenia studyjnego, a także scenicznego. Urządzenia charakteryzują się ogromną wytrzymałością, szybkim i łatwym składaniem oraz przygotowywaniem do użycia, a także nowoczesnym, designerskim wyglądem.

Gravity Stands – Stand your ground

Gravity Stands oferuje wieloletnią gwarancję na wszystkie swoje produkty, podkreślając ich wysoką jakość wykonania i trwałość konstrukcyjną. Statywy, na które składają się m.in. statywy oświetleniowe Gravity, statywy mikrofonowe premium oraz statywy gitarowe Gravity cechują się doskonałym i nowoczesnym wykończeniem. Precyzyjnie wykonane odlewy, złączki oraz obrabiane rury zmniejszają ryzyko niedopasowania oraz niekompatybilności sprzętowej. Trwałość statywów i możliwość długotrwałego użytkowania wynikają z materiałów, jakie zostały użyte do ich stworzenia - m.in. aluminium, stal, odlewy cynkowe, tworzywa termoplastyczne. W ekstremalnych i niespotykanych przypadkach zużycia firma Gravity proponuje pełny wybór części zamiennych. Łatwość obsługi statywów sprawia, iż prace konserwatorskie i wymiana poszczególnych elementów mogą być prowadzone nawet w miejscu użytkowania sprzętu. Dzięki temu statywy Gravity są jeszcze bardziej uniwersalne, mobilne i nadające się do wieloletniej eksploatacji. Szeroki asortyment obejmuje zarówno klasyczne statywy do instrumentów, jak i statywy mikrofonowe, oświetleniowe oraz specjalistyczne, m.in. przeznaczone dla DJ-ów. Ponadto, oferta Gravity obejmuje również wszelkiego typu uchwyty, np. naścienne mogące być z powodzeniem wykorzystywane do prawidłowego i bezpiecznego przechowywania instrumentów muzycznych.  

Statywy muzyczne i oświetleniowe Gravity

Podstawowym wyróżnikiem marki Gravity jest unikatowy system barwnej identyfikacji. Opiera się na personalizacji poszczególnych statywów za pomocą kolorowych pierścieni. Dzięki nim show sceniczne staje się jeszcze bardziej niezapomniane, a widzowie nie mają problemu z rozróżnieniem poszczególnych muzyków i ich funkcji. Co więcej, sami artyści mogą komunikować się za pomocą pierścieni, ustalając lokalizację poszczególnych wykonawców oraz ich zadania, a także oznaczyć sprzęt, który będzie aktywnie wykorzystywany. Wielobarwne pierścienie mogą być dostosowane do charakteru imprezy bądź występu danego artysty. W ten sposób stają się ciekawym uzupełnieniem widowiska. Ich ergonomiczny kształt, odporność na intensywne użytkowanie oraz dyskretne wymiary sprawiają, iż produkt wyróżnia firmę Gravity na tle standardowych propozycji innych producentów.