Chord - ukulele, gitary i inne instrumenty muzyczne

Ukulele, gitary akustyczne, gitary basowe, mandoliny – wiele tych i innych instrumentów muzycznych, używanych przez muzyków w różnych krajach, oznaczonych jest logo Chord. Firma ta bowiem to jeden z najbardziej cenionych na świecie wytwórców sprzętu muzycznego. Wprowadzona została na rynek w 2010 roku i choć tak stosunkowo młoda, już wyrobiła sobie pozycję na rynku. Chord jest częścią założonej w 1998 roku grupy AVSL.

Instrumenty muzyczne dla początkujących i doświadczonych

Brytyjska marka Chord specjalizuje się w produkcji sprzętu dla początkujących muzyków, choć z pewnością doświadczeni artyści również znajdą coś dla siebie wśród szerokiej oferty firmy. Ta zaś obejmuje między innymi bogaty asortyment gitar: gitary akustyczne, gitary elektroakustyczne, gitary klasyczne, gitary elektryczne czy gitary basowe – wszystkie doskonałej jakości i w bardzo przystępnych cenach.

Godne polecenia są także ukulele Chord – wiele z modeli tych kuzynów gitary, wytwarzanych przez tę firmę, cechuje się na przykład ciekawą, niespotykaną kolorystyką, ciesząc również oczy widokiem, a nie tylko słuch dźwiękiem. Instrumenty Chord to również imponująca kolekcja instrumentów perkusyjnych, a także duży wybór pałeczek perkusyjnych, różnorodnych bębnów, banjo, tamburyn, harmonijek, bongosów, cajonów, dzwonków itd.

Nie tylko instrumenty Chord

Logo Chord znajdziemy jednak nie tylko na różnych instrumentach muzycznych. Oferta Chord obejmuje wszystko, czego każdy artysta estradowy może potrzebować. Wymieńmy tu chociażby miksery, kontrolery MIDI, mikrofony ze stojakami, rejestratory i słuchawki.   Asortyment towarów obejmuje ponadto ogromną różnorodność skrzyń, osłon, pokrowców i futerałów, które chronią cenne instrumenty, szeroką gamę tunerów, pick-upów i metronomów, a także stojaki, torby, siedzenia, uchwyty, półki multimedialne oraz wiele innych akcesoriów muzycznych.

Jakość przede wszystkim

Filozofią firmy jest troska o klienta i dbałość o jakość sprzętu, co zresztą dotyczy wszystkich marek z Grupy AVSL. To przedsiębiorstwo, któremu zależy na utrzymaniu wysokich standardów w produkcji niezawodnych instrumentów muzycznych, sprzętu scenicznego i innych produktów oraz ich sprawnej dystrybucji. A warto wiedzieć, że łącznie asortyment wszystkich artykułów wytwarzanych w fabrykach Grupy AVSL obejmuje ponad 4000 artykułów.

W naszym sklepie muzycznym mamy tak duży wybór produktów Chord i innych marek należących do Grupy AVSL, (Adastra, avlink, Citronic, QTX) iż z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek problemy z wyborem właściwego towaru, prosimy o kontakt. Nasi konsultanci chętnie udzielą wyczerpujących informacji i pomogą w podjęciu decyzji. Czytaj więcej...