Stołki do perkusji, siedziska

Abyś mógł wygodnie i długo grać na swojej perkusji 

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę siedzisk perkusyjnych wielu uznanych producentów. Oferujemy profesjonale stołki do perkusji z regulacją wysokości, w różnych kształtach, kolorach i wykończeniach. Przygotowaliśmy zarówno budżetowe siedziska perkusyjne jak i te najwyższej jakości z naturalnych skór sygnowane nazwiskami znanych muzyków z całego świata.

Perkusja stanowi podstawę każdej muzyki – to ona nadaje rytm piosence i pod nią dostosowują się inne instrumenty oraz wokal. Rola perkusisty jest więc nieoceniona. Musi być wystarczająco skupiony na swojej grze, aby nadawać odpowiednie tempo melodii. Pełną koncentrację zapewni mu wyłącznie wygoda – dobrze wyważone pałeczki, komfortowe siedziska. W naszej ofercie znajdują się stołki do perkusji dostosowane do każdego użytkownika. To wysokiej jakości produkty doceniane przez profesjonalnych muzyków. Możliwość regulacji sprawia, że każdy może dostosować wysokość siedziska do własnego wzrostu. W ten sposób można przyjąć najbardziej komfortową pozycję podczas gry na instrumencie.

Siedziska do perkusji dla profesjonalistów, jak i początkujących muzyków

Nasze stołki do perkusji, dzięki symetrycznym nóżkom, gwarantują wystarczającą stabilność. Siedzisko jest miękkie, ale jednocześnie nie zapada się pod wpływem nacisku. Materiał, jakim zostało pokryte, zapewnia wygodę – nawet kilkugodzinne użytkowanie nie jest problematyczne. Stabilność naszych produktów sprawia, że stołki nie przesuwają się po podłożu – dzięki temu perkusista będzie miał pewność, że nie oddali się od swojego instrumentu. Nasze produkty są łatwe w regulacji – można je dostosować do swojego wzrostu bez obawy, że blokada się rozreguluje. W naszej ofercie znajdują się siedziska o niewielkiej powierzchni użytkowej, jak i te większe dla bardziej wymagających muzyków.

Komfort perkusisty

Możliwość składania stołków sprawia, że produkty są łatwe w transporcie – z powodzeniem zawieziesz swoje wyposażenie instrumentu na każdy koncert. Współpracujemy z takimi markami jak Athletic, Chord, Dimavery, Konig & Meyer. To producenci doceniani na rynku muzycznym za jakość wykonania siedzisk. Dopracowane w każdym szczególe są nie tylko komfortowe dla ich użytkowników, ale również estetyczne. Materiały, z których zostały wykonane, nie przecierają się ani nie dziurawią, dzięki czemu zapewniają żywotność nawet przy intensywnym graniu i silnym nacisku na powierzchnię. Ergonomiczny kształt siedzisk gwarantuje wygodę i możliwość przyjęcia dowolnej pozycji odpowiedniej dla każdego perkusisty.

Sortowanie: Nazwa Cena