Citronic

Miksery, mikrofony, wzmacniacze – bez takiego sprzętu trudno wyobrazić sobie pracę jakiegokolwiek Dj-a, a tym samym i hucznej zabawy do białego rana na dyskotece. Sprzęt dla Dj-ów produkuje wiele firm, ale jednym z niekwestionowanych liderów w tej dziedzinie z pewnością jest Citronic.

Citronic – marka z długą historią

Citronic jest marką z bardzo długim stażem. Istnieje na światowym rynku już ponad 40 lat. Liczy sobie zatem więcej niż większość używających jej sprzętu Dj-ów, nie wspominając o młodych ludziach, którzy bawią się na dyskotekach.

Fakt tak długiego funkcjonowania w branży, przy tak dużej konkurencji już sam w sobie jest dowodem na wysoką jakość wyrobów sygnowanych logo Citronic. Oczywiście marka ewoluowała, z roku na rok doskonaląc swoje produkty, by w końcu znaleźć się w jednym szeregu z największymi producentami sprzętu pro-audio na rynku.

Gwałtowny rozwój firmy nastąpił w ciągu ostatnich 10 lat, gdy liczba oferowanych produktów wzrosła do ponad 200: od prostych domowych instalacji typu Plug & Play poprzez w pełni funkcjonalny sprzęt zewnętrzny aż po instalacje o dużej mocy. Dzięki temu Citronic obsługuje liczne sektory przemysłu rozrywkowego: dyskoteki, puby, a nawet hotele.

Od słuchawek po konstrukcje sceniczne

Katalog produktów marki Citronic zawiera przede wszystkim podstawowy sprzęt dla Dj-ów, czyli miksery oraz aparaturę pro-audio – te najważniejsze narzędzia pracy każdego DJ-a. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie internetowym Megascena.pl. Klasyczny 4-kanałowy mikser Citronic CDM10:4 4 Channel USB Mixer, wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, idealny zarówno do użytku mobilnego jak i instalacji stałych, Citronic CDM8:4 USB 14 - INPUT 19" RACK DJ MIXER czy Citronic Pro-2 MKII DJ Mixer 2-Channel – te miksery Citronic to przykłady urządzeń najwyższej klasy, produkowanych w oparciu o najnowsze technologie.

Żaden Dj nie może się oczywiście obejść bez odpowiedniego nagłośnienia. Bez niego niemożliwym jest właściwie zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy muzycznej – no, może poza wieczorkiem przy ognisku. Kolumny głośnikowe, nagłośnienie estradowe, końcówki mocy, wzmacniacze audio, mikrofony pojemnościowe i dynamiczne, mikrofony bezprzewodowe – firma Citronic specjalizuje się w produkcji całego szeregu sprzętu muzycznego.

Oferta Citronic to ponadto odtwarzacze CD, USB oraz SD, panele akustyczne, procesory dźwięku, equalizery, korektory, limitery, systemy konferencyjne, meble DJ, statywy sceniczne i inne akcesoria sceniczne, szafy rack, skrzynie transportowe case, pokrowce, torby, futerały dla DJ-ów i wiele innego sprzętu. Czytaj więcej...