avlink

Marka av:link to najwyższej jakości sprzęt audiowizualny i produkty lifestylowe, chętnie kupowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów w wielu krajach na świecie. Avlink jest częścią grupy AVSL – przedsiębiorstwa oferującego doskonałej jakości sprzęt na potrzeby rynku rozrywkowego – czy to publicznego, czy też prywatnego: od instrumentów muzycznych poprzez kino domowe do instalacji scenicznej.

Avlink w grupie AVSL

Oprócz avlink, do AVSL Group należą jeszcze znane i cenione na świecie marki: Adastra, Chord, Lyyt, QTX oraz Citronic. Łącznie wypuszczają one na światowy rynek ponad 4000 różnych produktów, bez których trudno wyobrazić sobie przemysł rozrywkowy. Wszystkie wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały, a przy tym oferowane po bardzo korzystnych cenach.  

Nie inaczej jest z towarami marki avlink. To profesjonalny sprzęt audio video i inne urządzenia, które od dawna cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki o doskonałej jakości odtwarzanego dźwięku, czy system kina domowego, av:link oferuje idealne produkty dla każdego.

Meble DJ, instalacje audio-video, uchwyty do TV, słuchawki Bluetooth

Głośniki, wzmacniacze, miksery, mikrofony, meble TV, uchwyty do TV, anteny telewizyjne – długo można by podawać przykłady sprzętu, na którym widnieje logo av:link. Asortyment produktów obejmuje najlepsze akcesoria, w tym uchwyty ekranu LCD i plazmowego, wysokiej jakości przewody łączące, głośniki surround i wzmacniacze oraz mnóstwo złoconych złączek i adapterów.  

Skoro produkty avlink należą do światowej czołówki pod względem jakości, oczywistym jest, iż nie mogło ich zabraknąć w naszym internetowym sklepie muzycznym Megascena.pl. Zależy nam bowiem na tym, by nasi klienci otrzymywali wszystko, co najlepsze. Polecić możemy między innymi szeroki wybór słuchawek: bluetooth, dousznych, mono, nagłownych i z mikrofonem. A spośród nich na przykład słuchawki bluetooth douszne IPX7 Black avlink SBH03-BLK z wbudowanym mikrofonem, idealne dla miłośników sportu, zaopatrzone w system redukcji szumów i do tego wodoodporne.

Dla wszystkich domowych kinomanów mamy w ofercie różnych rozmiarów uchwyty do TV. Dzięki temu prostemu sprzętowi można zaoszczędzić sporo miejsca na szafkach RTV, wieszając telewizor na ścianie. W ten sposób znacznie poprawia się też komfort oglądania z każdego punktu pomieszczenia. A jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, które produkty wybrać, nasi doradcy z pewnością udzielą Państwu pomocy. Czytaj więcej...