Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Kolumny głośnikowe

1 3 4 5 22 ˃ wszystkie
Adam Audio A3X aktywny monitor studyjny

Adam Audio A3X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. A3X to najmniejszy z modeli monitorów ADAM Audio, idealnie nadający się do ograniczonych przestrzenią pomieszczeń odsłuchowych, w których wymagana jest jednak niczym nieograniczona jakość dźwięku. Cechą monitora A3X są nieduże wymiary i wzorcowe brzmienie spod znaku ADAM, które zapewnia przetwornik wstęgowy X-ART dla najwyższych częstotliwości, gwarantujący krystalicznie czyste przetwarzanie materiału muzycznego. Dla niskich tonów zastosowano przetwornik 4,5-calowy [wymiary z koszem]. Membranę wykonano z włókna węglowego, które jest bardzo lekkim i jednocześnie bardzo sztywnym materiałem, dzięki czemu potrafi przenosić dźwięki bez zakolorowania. Monitor posiada wbudowane dwa wzmacniacze 25 watowe, napędzające bezpośrednio każdy z przetworników.

1029,00 PLN
Adam Audio A5X aktywny monitor studyjny

Adam Audio A5X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. Podobne wymiary i nazwa mogą sugerować, że A5X to tylko odświeżona wersja modelu A5. Jednak wystarczy chwilę posłuchać i nikt nie będzie miał wątpliwości, że A5X oferują znacznie więcej. Jak wszystkie inne modele z serii AX tak i monitor A5X wyposażono w tweeter X-ART. Duża liczba pomiarów tej technologii pokazuje, że mamy do czynienia ze szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji przetworników wysokotonowych. Potwierdza to także wiele testów odsłuchowych.

1509,00 PLN
Adam Audio A77X - Monitor Aktywny A-side

Adam Audio A77X - Monitor Aktywny A-side

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. W niektórych sytuacjach wskazane jest zastosowanie monitorów zaprojektowanych do pracy w pozycji poziomej, zamiast pionowej. Do tej pory, takie monitory dostępne były tylko wśród odsłuchów z wyższej serii SX. Zupełnie nowy model A77X z racji swoich wybitnych parametrów zmienia reguły gry.

3411,00 PLN
Adam Audio A77X - Monitor Aktywny B-side

Adam Audio A77X - Monitor Aktywny B-side

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. W niektórych sytuacjach wskazane jest zastosowanie monitorów zaprojektowanych do pracy w pozycji poziomej, zamiast pionowej. Do tej pory, takie monitory dostępne były tylko wśród odsłuchów z wyższej serii SX. Zupełnie nowy model A77X z racji swoich wybitnych parametrów zmienia reguły gry.

3411,00 PLN
Adam Audio A7X aktywny monitor studyjny

Adam Audio A7X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. Model A7X to nowa, z dumą prezentowana przez ADAM Audio, jeszcze lepsza wersja legendarnego monitora. Najlepsze cechy A7 w modelu A7X nabrały zupełnie nowego wymiaru.

2149,00 PLN
Adam Audio A8X  aktywny monitor studyjny

Adam Audio A8X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. Nowy monitor A8X zapewnia taką moc i kierunkowość przetwarzania, że z powodzeniem może być wykorzystywany w charakterze odsłuchu bliskiego, jak i w średniego pola. Współczynnik ceny do wydajności monitora sprawia, że A8X będzie idealnym wyborem w obydwu konfiguracjach systemu odsłuchowego. A8X wyposażono w tweeter wstęgowy typu X-ART i duży, 8.5-calowy woofer dla średnich i niskich częstotliwości. Taki układ przetworników jest gwarancją niezwykłych emocji, których doświadczysz gdy usłyszysz brzmienie tych monitorów. Cechą brzmienia A8X jest głęboki, szybki i czytelny bas oraz niedościgniona precyzja przetwarzania najwyższych tonów, co wynika z zastosowania wyjątkowego przetwornika wysokich częstotliwości ADAM X-ART.

2972,00 PLN
Adam Audio F5 aktywny monitor studyjny

Adam Audio F5 aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. F5 to mniejszy z monitorów bliskiego pola serii F, zaprojektowany do użytku w warunkach odsłuchowych o ograniczonej przestrzeni. W modelach F pracują nowo opracowane wersje słynnego przetwornika wysokotonowego ART. Nieco mniejszy niż w wersji X-ART tweeter jest kolejnym krokiem na drodze ciągłego rozwoju technologii przetworników wysokotonowych. Jak sugeruje nazwa, F5 wyposażono w woofer o wymiarach 5 cali wykonany z włókna węglowego i papieru, z cewką 25 mm. Pomimo swoich wymiarów, jeśli chodzi o głośnik jak i całą kolumnę, F5 potrafi gdy trzeba zagrać głębokim i precyzyjnym basem.

782,00 PLN
Adam Audio F7 aktywny monitor studyjny

Adam Audio F7 aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. F7 to monitor aktywny bliskiego pola, dwudrożny, Woofer 7", nowy typ Tweetera ART, wbudowany EQ oraz regulacja głośności, moc 60/85W, pasmo przenoszenia 44Hz - 50kHz. W modelach F pracują nowo opracowane wersje słynnego przetwornika wysokotonowego ART. Nieco mniejszy niż w wersji X-ART tweeter jest kolejnym krokiem na drodze ciągłego rozwoju technologii przetworników wysokotonowych. F7 posiada 7-calowy woofer wykonany z włókna węglowego i papieru z cewką 37 mm, który został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie współgrać brzmieniowo z wstęgowym przetwornikiem wysokotonowym. Głośnik znakomicie radzi sobie zarówno z przetwarzaniem dolnych częstotliwości, jak i z kluczowym dla materiału muzycznego pasmem środkowym.

1251,00 PLN
Adam Audio S1X aktywny monitor studyjny

Adam Audio S1X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. S1X to monitor bliskiego pola, zapewniający najwyższej klasy brzmienie przy niewielkich rozmiarach kolumny. S1X posiada wszystkie najlepsze elementy monitorów z serii SX, czyli: wstęgowy tweeter X-ART napędzany specjalnie dobranym przez firmę ADAM wzmacniaczem klasy A/B i woofer z membraną HexaCone o zoptymalizowanym układzie magnesu i cewki, sterowany doskonałym wzmacniaczem PWM.

4118,00 PLN
Adam Audio S2X aktywny monitor studyjny

Adam Audio S2X aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. S2X to monitor, w którym połączono wszystkie zalety wynikające z zastosowania „klasycznego” 7-calowego woofera oraz innowacyjnego przetwornika najwyższych częstotliwości X-ART, do produkcji których firma ADAM wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i najwyższej klasy materiały. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

4384,00 PLN
Adam Audio S3X-H aktywny monitor studyjny

Adam Audio S3X-H aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. W odróżnieniu od S3A, nowy model serii X wyposażono w 4-calowy przetwornik średniotonowy HexaCone, będący częścią na nowo opracowanej konstrukcji. Zadaniem tego głośnika jest precyzyjne przetwarzanie tak istotnego dla muzyki środkowego zakresu częstotliwości. Nową wersję monitora cechuje większa detaliczność i lepsza kierunkowość przetwarzania, dzięki czemu muzyka odtwarzana na tych monitorach brzmi wyjątkowo spójnie. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

Zapytaj o cenę produktu Prosimy o kontakt w celu zakupu
Adam Audio S3X-V aktywny monitor studyjny

Adam Audio S3X-V aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. S3X-V to wyjątkowy monitor trójdrożny, wyposażony w nowo zaprojektowany, 4-calowy przetwornik HexaCone dla pasma średniego, 9-calowy woofer HexaCone oraz w słynny tweeter X-ART. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

8768,00 PLN
Adam Audio S4X-H aktywny monitor studyjny

Adam Audio S4X-H aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. W monitorze średniego pola S4X-H zastosowano tweeter X-ART., 5-calowy przetwornik HexaCone dla średniego zakresu pasma oraz dwa, 9-calowe woofery HexaCone. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

12841,00 PLN
Adam Audio S4X-V aktywny monitor studyjny

Adam Audio S4X-V aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. S4X-V to monitor zaprojektowany do pracy w pozycji pionowej. Ten referencyjny monitor wyposażono w tweeter wysokich częstotliwości X-ART i 6-calowy przetwornik dla pasma średniego, czyli te same przetworniki, które montowane są w modelu S4X-H. Dzięki temu oba modele monitorów mają niemal identyczną charakterystykę brzmieniową. Można więc jednocześnie wykorzystywać obie wersje monitorów w ramach większych systemów wielokanałowych, zachowując jednolite brzmienie. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

11956,00 PLN
Adam Audio S5X-V aktywny monitor studyjny

Adam Audio S5X-V aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. S5X-V to czterodrożny monitor przeznaczony do pracy w pozycji pionowej, wyposażony w słynne przetworniki wstęgowe ADAMa. W tym modelu przetworniki X-ART zastosowano w zarówno roli tweetera i przetwornika pasma średniego, dzięki czemu monitor S5X-V potrafi wytworzyć zachwycająco prawdziwą i pełną detali scenę dźwiękową. Wszystkie monitory SX, od modelu S2X do S5X, można opcjonalnie wyposażyć w przetwornik cyfrowo-analogowy o parametrach 24 bit/192 kHz z zestawem wejść w formatach AES/EBU [XLR] i SPDIF [RCA] oraz przełącznikiem kanałów R/L/Mono. Ponadto, w modelach tych znajduje się nowatorski panel przedni z zestawem wyrafinowanych manipulatorów. Dzięki tym regulatorom użytkownik może z najwyższą precyzją dostosować brzmienie monitorów do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Każdy z modeli dostępny jest opcjonalnie w wersji z ekranowaniem magnetycznym.

16384,00 PLN
Adam Audio S7A MK2 aktywny monitor studyjny

Adam Audio S7A MK2 aktywny monitor studyjny

Aktywny monitor studyjny marki Adam Audio. Monitory główne S6X i S7A Mk2 to odsłuchy zaprojektowane do pracy w dalekim polu, w dużych studiach muzycznych i filmowych. Zadaniem tych monitorów jest zapewnić wyjątkowy realizm brzmienia monitorów ADAM przy bardzo wysokim poziomie SPL. S7A to “większy brat” modelu S6X, jak dotąd najbardziej spektakularnego monitora studyjnego w rodzinie ADAMa. Monitor posiada ogromną moc, która łącznie wynosi 1500 W [RMS], co pozwala osiągnąć szczytową wartość ciśnienia akustycznego SPL, przy odległości 1 metra na poziomie 128 dB. Wielkie basowe membrany wytwarzają dźwięk o jeszcze większej głośności, nawet dla najniższego zakresu pasma aż do 20 Hz.

79261,00 PLN
Adam Audio Sub10 Mk2 aktywny subwoofer

Adam Audio Sub10 Mk2 aktywny subwoofer

Aktywna kolumna basowa marki Adam Audio. Subwoofery Sub10 Mk2 i Sub12 to niezwykle mocne subwoofery, które rozszerzą o najniższe częstotliwości brzmienie każdego systemu odsłuchowego bliskiego i średniego pola. Te modele subwooferów są idealnym uzupełnieniem dla monitorów ADAM np. z serii AX i SX. Obie wersje posiadają układ bass reflex z wylotem tuby skierowanym w dół, którego kształt i rozmiar zapobiegają niepożądanym szumom wywoływanym ruchami powietrza. W większych pomieszczeniach albo gdy chcemy zwiększyć poziom głośności można łączyć razem, w łańcuchu większą ilość subwooferów ADAM. Wszystkie wejścia i wyjścia dostępne są zarówno na złączach XLR i RCA [cinch].

3840,00 PLN
Adam Audio Sub12 aktywny subwoofer

Adam Audio Sub12 aktywny subwoofer

Aktywna kolumna basowa marki Adam Audio. Subwoofery Sub10 Mk2 i Sub12 to niezwykle mocne subwoofery, które rozszerzą o najniższe częstotliwości brzmienie każdego systemu odsłuchowego bliskiego i średniego pola. Te modele subwooferów są idealnym uzupełnieniem dla monitorów ADAM np. z serii AX i SX. Obie wersje posiadają układ bass reflex z wylotem tuby skierowanym w dół, którego kształt i rozmiar zapobiegają niepożądanym szumom wywoływanym ruchami powietrza. W większych pomieszczeniach albo gdy chcemy zwiększyć poziom głośności można łączyć razem, w łańcuchu większą ilość subwooferów ADAM. Wszystkie wejścia i wyjścia dostępne są zarówno na złączach XLR i RCA [cinch].

5120,00 PLN
Adam Audio Sub2100 aktywny subwoofer

Adam Audio Sub2100 aktywny subwoofer

Aktywna kolumna basowa marki Adam Audio. Sub2100 to unikalny subwoofer, stworzony przez firmę ADAM specjalnie pod kątem wymagań dużych reżyserek i studiów. Sub2100 wyposażono w ogromny 21-calowy woofer i wzmacniacz, który potrafi dostarczyć moc na stałym poziomie 1000 W. Konstrukcja typu bass reflex została tak zestrojona, aby subwoofer przetwarzał dźwięki do najniższej częstotliwości 20 Hz. Potężnej mocy system o ekstremalnie wysokiej skuteczności [99 dB/W/m] może wytworzyć sygnał akustyczny na liniowym poziomie maksymalnym SPL ≥128 dB bez żadnych objawów kompresji.

19659,00 PLN
Adam Audio Sub7 aktywny subwoofer

Adam Audio Sub7 aktywny subwoofer

Aktywna kolumna basowa marki Adam Audio. Sub7 to subwoofer zaprojektowany jako uzupełnienie dla mniejszych monitorów ADAM takich jak modele z serii AX: A3X, A5X i A7X. Nieduże wymiary pozwalają wykorzystać ten subwoofer nawet w niewielkich pomieszczeniach. Na panelu przednim umieszczono dwa, zmotoryzowane potencjometry za pomocą których można ustawić optymalny poziom sygnału i częstotliwość zwrotnicy. Położeniem tych potencjometrów można także sterować zdalnie za pomocą pilota dołączonego w zestawie. Dzięki temu możesz ustawić najbardziej odpowiednie brzmienie subwoofera w swojej, idealnej pozycji odsłuchowej.

1646,00 PLN
Adam Audio Sub8 aktywny subwoofer

Adam Audio Sub8 aktywny subwoofer

Aktywna kolumna basowa marki Adam Audio. Sub8 to mały, ale zaskakująco mocny subwoofer, który poszerzy w dół pasmo przetwarzania każdego systemu odsłuchowego bliskiego pola. Moc dla 8,5-calowego, wytrzymałego woofera z 1,5-calową cewką dostarcza 160 watowy [RMS] wzmacniacz ICE. Wzmacniacz pozostaje chłodny podczas pracy przy maksymalnych poziomach mocy, nawet przez długi czas. Na panelu przednim znajdują się dwa, zmotoryzowane potencjometry: do regulacji poziomu wejściowego i częstotliwości podziału zwrotnicy, za pomocą których można dopasować najlepsze brzmienie dla danego studia. Położeniem tych potencjometrów można także sterować zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie. Dzięki temu ustawisz brzmienie najbardziej odpowiednie dla swojej, idealnej pozycji odsłuchowej.

2377,00 PLN
Adastra 100v line speakers 30W black - pair, głośniki ścienne

Adastra 100v line speakers 30W black - pair, głośniki ścienne

Głośniki ścienne 4" marki Adastra. Moc maksymalna 30W. 3-drożne głośniki ścienne wyposażone w obrotowy przełącznik pomiędzy pracą na 100V a 8Ohm. Możliwy montaż głośników w poziomie lub pionie.

226,00 PLN
Adastra 100v line speakers 30W white - pair, głośniki ścienne

Adastra 100v line speakers 30W white - pair, głośniki ścienne

Głośniki ścienne 4" marki Adastra. Moc maksymalna 30W. 3-drożne głośniki ścienne wyposażone w obrotowy przełącznik pomiędzy pracą na 100V a 8Ohm. Możliwy montaż głośników w poziomie lub pionie.

233,00 PLN
Adastra 10cm (4") indoor/outdoor speaker, głośnik zewnętrzny

Adastra 10cm (4") indoor/outdoor speaker, głośnik zewnętrzny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 4" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy 30 W RMS, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

254,00 PLN
Adastra 13cm (5.25") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Adastra 13cm (5.25") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 5,25" marki Adastra. Moc maksymalna 80W. 2-drożne kompaktowe głośniki sufitowe o mocy maksymalnej 80W.

86,00 PLN
Adastra 16.5cm (6.5") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Adastra 16.5cm (6.5") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 6,5" marki Adastra. 2-drożne kompaktowe głośniki sufitowe o mocy maksymalnej 100W.

96,00 PLN
Adastra 20cm (8") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Adastra 20cm (8") ceiling speaker with directional tweeter/ Single, głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 8" marki Adastra. 2-drożne kompaktowe głośniki sufitowe o mocy maksymalnej 120W.

160,00 PLN
Adastra 6.5" low profile ceiling speaker - 100V, głośnik sufitowy

Adastra 6.5" low profile ceiling speaker - 100V, głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 6,5" marki Adastra. Moc maksymalna 100W. 2-drożne głośniki sufitowe pracujące na 100V lub 8Ohm (przełączane).

161,00 PLN
Adastra 8" low profile ceiling speaker - 100V, głośnik sufitowy

Adastra 8" low profile ceiling speaker - 100V, głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 8" marki Adastra. Moc maksymalna 120W. 2-drożne głośniki sufitowe pracujące na 100V lub 8Ohm (przełączane).

218,00 PLN
Adastra Amplified stereo speaker set - black, głośniki ścienne

Adastra Amplified stereo speaker set - black, głośniki ścienne

Aktywny zestaw głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 2 x 30W. 2-drożny zestaw głośników ściennych 5,25". W skład kompletu wchodzi jedna kolumna aktywna i jedna pasywna. Sprawdzi się do zastosowań domowych oraz niewielkiej ilości instalacji.

397,00 PLN
Adastra Amplified stereo speaker set - white, głośniki ścienne

Adastra Amplified stereo speaker set - white, głośniki ścienne

Aktywny zestaw głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 2 x 30W. 2-drożny zestaw głośników ściennych 5,25". W skład kompletu wchodzi jedna kolumna aktywna i jedna pasywna. Sprawdzi się do zastosowań domowych oraz niewielkiej ilości instalacji.

397,00 PLN
Adastra BC3V-B 100V 3" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BC3V-B 100V 3" background speaker black, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 3" marki Adastra. Moc maksymalna 60W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

81,00 PLN
Adastra BC3V-W 100V 3" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BC3V-W 100V 3" background speaker white, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 3" marki Adastra. Moc maksymalna 60W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

81,00 PLN
Adastra BC4-B 4" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Adastra BC4-B 4" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 70W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

132,00 PLN
Adastra BC4-W 4" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Adastra BC4-W 4" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 70W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

132,00 PLN
Adastra BC4V-B 100V 4" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BC4V-B 100V 4" background speaker black, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 4" marki Adastra. Moc maksymalna 70W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

95,00 PLN
Adastra BC4V-W 100V 4" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BC4V-W 100V 4" background speaker white, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 4" marki Adastra. Moc maksymalna 70W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

95,00 PLN
Adastra BC5-B 5.25" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Adastra BC5-B 5.25" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 90W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

180,00 PLN
Adastra BC5-W 5.25" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Adastra BC5-W 5.25" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 90W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

178,00 PLN
Adastra BC5V-B 100V 5.25" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BC5V-B 100V 5.25" background speaker black, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 5,25" marki Adastra. Moc maksymalna 90W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

129,00 PLN
Adastra BC5V-W 100V 5.25" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BC5V-W 100V 5.25" background speaker white, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 5,25" marki Adastra. Moc maksymalna 90W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

128,00 PLN
Adastra BC6-B 6.5" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Adastra BC6-B 6.5" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 120W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

306,00 PLN
Adastra BC6-W 6.5" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Adastra BC6-W 6.5" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 120W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

286,00 PLN
Adastra BC6A-B active stereo speaker set - black, głośniki ścienne

Adastra BC6A-B active stereo speaker set - black, głośniki ścienne

Aktywny zestaw głośników ściennych marki Adastra. Moc 2 x 50W. 2-drożny zestaw aktywnych głośników. W skład kompletu wchodzi jedna kolumna aktywna i jedna pasywna. Doskonale sprawdzi się przy małej wielkości instalacjach.

593,00 PLN
Adastra BC6A-W active stereo speaker set - white, głośniki ścienne

Adastra BC6A-W active stereo speaker set - white, głośniki ścienne

Aktywny zestaw głośników ściennych marki Adastra. Moc 2 x 50W. 2-drożny zestaw aktywnych głośników. W skład kompletu wchodzi jedna kolumna aktywna i jedna pasywna. Doskonale sprawdzi się przy małej wielkości instalacjach.

572,00 PLN
Adastra BC6V-B 100V 6.5" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BC6V-B 100V 6.5" background speaker black, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 6,5" marki Adastra. Moc maksymalna 120W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

190,00 PLN
Adastra BC6V-W 100V 6.5" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BC6V-W 100V 6.5" background speaker white, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 6,5" marki Adastra. Moc maksymalna 120W. 2-drożny głośnik ścienny w wytrzymałej obudowie. Możliwość przełączenia trybu pracy pomiędzy 100V a 8Ohm. Konstrukcja w kształcie trapezu ułatwia montaż kolumny w kącie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

181,00 PLN
Adastra BC8-B 8" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Adastra BC8-B 8" Stereo speaker, Black, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 180W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

509,00 PLN
Adastra BC8-W 8" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Adastra BC8-W 8" Stereo speaker, White, głośniki ścienne

Zestaw pasywnych głośników ściennych marki Adastra. Moc maksymalna 180W. 2-drożny zestaw głośników ściennych wyposażonych w złącza zaciskowe. W skład kompletu wchodzą dwie kolumny pasywne.

520,00 PLN
Adastra BP3V-B 100V 3" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BP3V-B 100V 3" background speaker black, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 3" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 60W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

86,00 PLN
Adastra BP3V-W 100V 3" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BP3V-W 100V 3" background speaker white, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 3" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 60W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

88,00 PLN
Adastra BP4V-B 100V 4" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BP4V-B 100V 4" background speaker black, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 4" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 70W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

102,00 PLN
Adastra BP4V-W 100V 4" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BP4V-W 100V 4" background speaker white, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 4" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 70W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

102,00 PLN
Adastra BP5V-B 100V 5.25" background speaker black, głośnik ścienny

Adastra BP5V-B 100V 5.25" background speaker black, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 5,25" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 90W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

135,00 PLN
Adastra BP5V-W 100V 5.25" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BP5V-W 100V 5.25" background speaker white, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 5,25" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 90W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

135,00 PLN
Adastra BP6V-B 100V 6.5" background speaker black, głośnik sufitowy

Adastra BP6V-B 100V 6.5" background speaker black, głośnik sufitowy

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 6,5" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 120W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

186,00 PLN
Adastra BP6V-W 100V 6.5" background speaker white, głośnik ścienny

Adastra BP6V-W 100V 6.5" background speaker white, głośnik ścienny

Wodoodporny głośnik zewnętrzny 6,5" marki Adastra. 2-drożny głośnik o mocy maksymalnej 120W, odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie - uchwyty montażowe.

190,00 PLN
Adastra CB40V-B corner wall-mount background speaker - black, głośnik ścienny

Adastra CB40V-B corner wall-mount background speaker - black, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 3,5" marki Adastra. Głośnik o mocy maksymalnej 60W. Możliwość ustawienia pracy na 100V lub 4Ohm. Obudowa wykonana z ABS w kolorze czarnym. Głośniki można zainstalować pojedynczo, w parach lub po 4 sztuki.

284,00 PLN
Adastra CB40V-W corner wall-mount background speaker - white, głośnik ścienny

Adastra CB40V-W corner wall-mount background speaker - white, głośnik ścienny

Głośnik ścienny 3,5" marki Adastra. Głośnik o mocy maksymalnej 60W. Możliwość ustawienia pracy na 100V lub 4Ohm. Obudowa wykonana z ABS w kolorze białym. Głośniki można zainstalować pojedynczo, w parach lub po 4 sztuki.

288,00 PLN
Adastra CC5V Ceiling Speaker with control 5.25", głośnik sufitowy

Adastra CC5V Ceiling Speaker with control 5.25", głośnik sufitowy

Głośnik sufitowy 5,25" marki Adastra. Moc maksymalna 80W. 2-drożne głośniki sufitowe pracujące na 100V lub 8Ohm (przełączane).

101,00 PLN
1 3 4 5 22 ˃ wszystkie

Kliknij obrazek produktu, aby zobaczyć szczegółowe informacje.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij