Akcesoria do konstrukcji scenicznych

Akcesoria do konstrukcji scenicznych takich jak quadrosystem, trisystem, bisystem itp. Służą do rozbudowy systemu i uzyskania dodatkowych możliwości funkcjonalnych. Znajdziesz tu pokrowce na trawersy, podstawy do kratownic, uchwyty gizmo, dodatkowe obciążenie do kratownicy itp. 

Zastanawiasz się jak zamocować kratownicę na statywiejak założyć trisystem na statyw, to proste. Wystarczy kupić specjalny adapter do statywu

Podczas pracy na scenie i estradzie spotykają nas różne sytuacje. Czasem trzeba dokupić trzpień do konstrukcji tzw. pivot, łącznik do kratownicy lub klin do konstrukcji, i takie akcesoria do kratownic znajdziesz właśnie tutaj. Staraliśmy się aby wszystkie potrzebne elementy dodatkowe znalazły się w naszym sklepie muzycznym, tak aby możliwe było odnalezienie ich w gąszczu ofert. Oczywiście jeśli potrzebujesz unikalnego elementu kratownicy zawsze możesz zadać nam pytanie. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i importerem wielu znanych producentów kratownic. Więc jeśli potrzebujesz pomocy to jesteś we właściwym miejscu. 

Polecamy też sprawdzić naszą ofertę podestów scenicznych, quadrosystemy, trisystemy, najazdy kablowe, wieże sceniczne, wciągarki łańcuchowe oraz mniejsze statywy sceniczne.

Sortowanie: Nazwa Cena