LYYT

Marka LYYT to najnowsze osiągnięcie AVSL – producenta elektroniki użytkowej, który od 1998 roku jest motorem napędowym całej branży. W portfolio firmy znajdują się produkty z zakresu usług elektroniki ogólnej, audiowizualnej, dźwiękowej oraz oświetleniowej. Firma dostosowuje się do ciągłych zmian klimatu rynkowego, czego wyrazem jest marka LYYT.  

Marka LYYT oparta jest przede wszystkim na szeroko pojmowanym oświetleniu, które można wykorzystać zarówno w pracy estradowej, jak i codziennym życiu. Asortyment marki dostosowany jest do obu tych kategorii, a ich wspólnym mianownikiem jest oszczędność energii elektrycznej oraz mocne i stałe źródło światła. Zapewnić mają to urządzenia tworzone w technologii LED. Wśród produktów LYYT możemy znaleźć: sprzęt przystosowany do oświetlenia domu (lampki kompaktowe), żarówki LED, lampy loftowe, dekoracje LED (np. paski LED).  

Designerskie oświetlenie z Wielkiej Brytanii

Designerskie i przede wszystkim tanie rozwiązanie, jakim jest technologia LED, nadaje się idealnie do pomieszczeń oraz budynków w nowoczesnym stylu. LYYT dzięki swoim energooszczędnym produktom udowadnia, że zaawansowane technologicznie oświetlenie jest na wyciągnięcie ręki. Szeroki wybór asortymentu pozwala na zakup dostosowanego do najróżniejszych potrzeb oświetlenia. Urządzenia oferowane przez AVSL nadają się idealnie do magazynów, czytelni, domów i mieszkań, stref komunikacyjnych i łazienek. W ofercie LYYT znajdują się m.in. kompaktowe lampki na biurko, dające wspaniałe, punktowe światło i nadające się perfekcyjnie do przestrzeni biurowych oraz domowych. Innym produktem oświetleniowym wartym uwagi są lampki LED, stanowiące najbardziej rozpoznawalną świąteczną ozdobę. Często niesłusznie bagatelizuje się je poza sezonem zimowym, jednak ich odpowiednie wkomponowanie w przestrzeń może dać niezwykły efekt, który z pewnością docenią właściciele klubów muzycznych.

Urządzenia LYYT cechuje łatwa instalacja oraz komfortowe użytkowanie, niska cena, a także wysokie parametry techniczne. Ponadto, najnowsza marka firmy AVSL, opierająca sprzęt oświetleniowy o technologię LED, jest wysoce ekologiczna, gdyż jest nie tylko oszczędna, ale również nie wytwarza toksycznych substancji podczas utylizacji. Co więcej, oświetlenie LED daje ogromne możliwości dobrania barwy światła pod indywidualne zapotrzebowania. Dzięki produktom z LYYT każdy użytkownik może stworzyć niezapomnianą atmosferę w wybranej przez siebie przestrzeni bądź podkreślić za pomocą światła punktowego wybrane detale. Czytaj więcej...