Risa Musical Instruments

Risa Musical Instruments to zdecydowanie największa firma w Europie, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ukulele. Została założona przez prawdziwych pasjonatów we Frankfurcie na początku XXI wieku.

Risa Musical Instruments cieszy się dużym uznaniem oraz popularnością. Obecnie firma dostarcza ukulele do ponad 40 krajów na całym świecie. Przedsiębiorstwo dysponuje dwoma nowoczesnymi fabrykami znajdującymi się w Europie, lecz nie wszystkie oferowane instrumenty muzyczne zostały właśnie tam stworzone. Risa Musical Instruments reprezentuje bowiem kilka innych, mniejszych, europejskich marek ukulele.

Ukulele Risa

Risa Musical Instruments to firma, która znana jest z produkcji bardzo wysokiej jakości elektrycznych ukulele. Wieloletnie doświadczenie specjalistów projektujących i tworzących instrumenty w połączeniu z dużą wiedzą oraz przede wszystkim pasją sprawiają, że wszystkie produkty mają bardzo wysoką jakość.

Dzięki zaawansowanej technologicznie produkcji i wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi firma Risa Musical Instruments ma do zaoferowania kilka tysięcy rodzajów ukulele! Ponadto istnieje również możliwość składania zamówień indywidualnych i wykonania spersonalizowanego instrumentu muzycznego. Dodatkowo przedsiębiorstwo dysponuje także sprawnym serwisem, w którym dokonuje pielęgnacji, konserwacji i doraźnych napraw ukuleli. To wszystko sprawia, że oferta Risa Musical Instruments jest praktycznie kompleksowa. Jakość świadczonych usług, jak i produktów stoi na naprawdę najwyższym poziomie. Czytaj więcej...