Athletic

Athletic to jednocześnie nazwa marki oraz firmy ATHLETIC Sp. z o. o., która należy do czołowych producentów statywów muzycznych i profesjonalnych systemów scenicznych w Polsce i na świecie. Spółka jest również właścicielem marek Alustage oraz Athletic-Cases, które razem z wyrobami z logo Athletic cieszą się dużym uznaniem w branży muzycznej. ATHLETIC Sp. z o.o. to jedna z części grupy kapitałowej, w którą wchodzą MUSIC STORE Sp. z o.o. w Poznaniu oraz SAP RENOVATION Sp. z o.o. w Kaliszu. Sklep muzyczny Megascena.pl sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem marki Athletic.

Statyw Athletic – urządzenie proste, a tak przydatne

Statyw jest urządzeniem, na które widzowie rzadko zwracają uwagę, ale jest bardzo ważny dla artysty. Często wręcz niezbędny – trudno wyobrazić sobie chociażby konferencję prasową bez statywu mikrofonowego albo koncertu zespołu pop bez bez statywu keyboardowego, takiego jak statyw Athletic KB-2, który wyprodukowany został z myślą o ciężkich instrumentach klawiszowych, lub dwupoziomowy statyw Athletic KB-5, dodatkowo wyposażony w dostawkę na nuty i mikrofon.

Podczas koncertów czy innych imprez scenicznych, statywy służą wszakże nie tylko do podpierania instrumentów. Nie zapominajmy o innym sprzęcie scenicznym: głośnikach, monitorach czy oświetleniu. W naszym internetowym sklepie muzycznym dostępny jest szeroki asortyment tego rodzaju sprzętu marki Athletic, z którego polecić możemy między innymi statyw pod monitory studyjne Athletic BOX-204, wyposażony w regulowane gumowe nóżki i kolce, statyw głośnikowy Athletic BOX-4 z przegubem magnezowym i pojedynczym wzmocnieniem nóg oraz statyw oświetleniowy Athletic LS-3 z podwójnymi wzmocnieniami nóg, zapewniającymi idealną stabilność.

Athletic to nie tylko statywy

Oferta spółki Athletic to nie tylko statywy. Wśród sygnowanych jej logo produktów znajdziemy jeszcze akcesoria gitarowe, pedalboardy, meble DJ, futerały, pokrowce do instrumentów klawiszowych oraz siedziska, jak pokrowiec do statywów klawiszowych Athletic KB-CB, krzesło dla gitarzysty Athletic GS-1 oraz ławka dla keyboardzisty Athletic BN-1. Athletic to także konstrukcje sceniczne i akcesoria do nich, rampy oświetleniowe, haki, linki, uchwyty – a zatem wszystko, co jest potrzebne do urządzenia sceny. Wymieć tu można na przykład konstrukcje sceniczne Trisystem Athletic.

W trosce o jakość

ATHLETIC Sp. z o. o. jest firmą, która stawia na ambitnych i pomysłowych pracowników, chętnych do podwyższania swoich kwalifikacji. Dzięki nim możliwy jest stały rozwój technologiczny, częste wdrażanie nowych rozwiązań i wprowadzanie kolejnych towarów na rynek. Czytaj więcej...