Lampki XLR, Lampki do pianin i konsol

Znajdziesz tu różne lampki XLR, lampki do pianina, oświetlenie szafy rack, lampki do miksera dźwiękulampki XLR do konsoli oświetleniowej. Czasem zdarza się że potrzebujemy oświetlić mały obszar naszej pracy we względnie ciemnym pomieszczeniu np. w studiu nagrań lub teatrze. 

Proponujemy rozwiązania dzięki którym możemy łatwo oświetlić pulpit na nuty, szafę rack ze sprzętem audio, podłączyć lampkę XLR do konsoli lub sterownika dmx. Mamy w ofercie lampki pulpitowe do różnych zastosowań, w tym lampki do pianina (piano lamp) i lampki do pulpitu na nuty

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne ponieważ pozwala na oświetlenie małego obszaru potrzebnego nam do pracy. Dodatkowo nasze światło nie będzie ingerowało w resztę pomieszczenia. Jest to bardzo ważne podczas pracy w reżyserce w teatrze, podczas różnych eventów, na planach filmowych i w studiach nagrań. 

Lampki XLR, lampki USB i lampki BNC

Mamy w ofercie lampki pulpitowe na różne złącza np. lampki XLR, lampki USB czy lampki BNC oraz lampki z regulowaną mocą światła. Niektóre modele mają zasilanie bateryjne co jest istotne gdy mamy utrudniony dostęp do zasilania. Lampki pulpitowe na baterie często maja też klipsy do mocowania na blacie lub pulpicie. 

Szczególną rolę pełnią również lampki do szaf rack, które w sposób dyskretny oświetlą urządzenia w szafie rack. 

Jeśli potrzebujesz porady co do wyboru odpowiedniej lampki pulpitowej lub oświetlenia szafy rack, zapraszamy do kontaktu. 

Polecamy też zobaczyć szafy rackpulpity na nuty znajdujące się w dziale statywów scenicznych.

Sortowanie: Nazwa Cena