Adastra

Marka Adastra narodziła się w Anglii w 1949 roku i bardzo szybko ugruntowała swoją pozycję na rynku, zyskując zaufanie klientów. Firma stara się wprowadzać na rynek kompletne i wszechstronne rozwiązania techniczne, oferując wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, taki jak PA system, nagłośnienie radiowęzłowe czy nagłośnienie strefowe. Adastra jest obecnie członkiem grupy AVSL.

Czym jest Grupa AVSL, do której należy marka Adastra?

Grupa AVSL to znane na świecie przedsiębiorstwo, które powstało w 1998 roku. W jego rękach znajdują się m.in. takie znane i cenione na świcie marki, jak AV:Link, Chord, Citronic oraz QTX. Oznacza to łącznie ponad 4000 różnych produktów, a przecież stale wdrażane są nowe projekty. Dzięki korzystnym cenom i doskonałej jakości znajdują one wielu nabywców.

Mikrofony, głośniki, miksery i nie tylko...  

Adastra specjalizuje się w produkcji sprzętu, bez którego trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek centra handlowe, sklepy, restauracje, hotele itp. Nawet artyści, którzy stronią od elektronicznych instrumentów muzycznych, używają przecież takich urządzeń, jak mikrofony i głośniki. W dzisiejszym świecie trudno się bowiem całkowicie odseparować od nowoczesnej techniki, która przecież ułatwia nam życie.

A oferta marki obejmuje przede wszystkim właśnie systemy dźwiękowe, jak nagłośnienie radiowęzłowe, nagłośnienie strefowe oraz systemy Public Address, czyli w dosłownym tłumaczeniu Systemy Adresowania Publicznego. Stały lub przenośny PA System doskonale sprawdza się w takich miejscach publicznych, jak szkoły, urzędy, sklepy, obiekty sportowe czy restauracje, przy nadawaniu muzyki lub przekazywaniu informacji. Montaż całości jest bardzo prosty, a ceny przystępne.

Logo Adastra znajdziemy nie tylko na głośnikach, mikrofonach, wzmacniaczach audio, mikserach, a nawet megafonach. Firma wytwarza również takie produkty, jak stojaki do głośników, szafki stelażowe oraz różnej pojemności skrzynie transportowe i torby, które okazują się niezbędne przy przewożeniu i instalacji systemów nagłaśniających.

Na półkach naszego internetowego sklepu muzycznego znajdą Państwo wiele doskonałej jakości sprzętów sygnowanych znakiem firmowym Adastra. Polecamy chociażby odtwarzacze CD, USB i SD, takie jak Adastra DAB/FM Radio Tuner lub Adastra Multimedia Player with CD/USB/SD & FM Tuner. Warte zainteresowania są naszym zdaniem również mobilne systemy nagłaśniające, na przykład Adastra H25, zaopatrzone w porty USB, wejście mikrofonowe Jack 6,3 mm ,wyjście Jack 3,5 mm oraz zasilane przez akumulator o mocy 12 volt. Czytaj więcej...