Omnilux

Marka Omnilux należy do Niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Założycielem firmy jest Berndt Steinigke który od 1979 r do dnia dzisiejszego pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Ciekawostką jest że pierwszym pracownikiem firmy był Mathias Shwab obecnie pełniący równorzędną funkcję. 

W skład grupy wchodzą takie marki jak: Alutruss, Dimavery, Eurolite, Europalms, Futurelight, Omnitronic i PSSO.

Żarówki Omnilux - do zastosowań profesjonalnych

Omnilux to firma która oferuje szeroki wachlarz źródeł światła dla zastosowań domowych i scenicznych. Asortyment obejmuje żarówki halogenowe, żarówki wyładowcze, żarówki UV, a także żarówki LED. Ze względu na wysoką jakość i stosunkowo niską cenę, żarówki Omnilux cieszą się dużą popularnością na polskim rynku.

Sklep muzyczny megascena.pl jest autoryzowanym partnerem marki Omnilux w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprowadzić dowolne źródło światła bezpośrednio od producenta. Oferujemy także profesjonalną poradę dotyczącą doboru odpowiedniej żarówki do danego urządzenia. Jeśli nie jesteś pewien czy żarówka będzie odpowiednia do Twojego urządzenia, zgłoś się do Nas, na pewno pomożemy:) 


Czytaj więcej...