Konig & Meyer

Statywy premium

Założona ponad sześćdziesiąt pięć lat temu niemiecka firma Konig und Meyer obsługuje branżę muzyczną poprzez zaopatrzenie w wysokiej jakości akcesoria. Firma jest jednym z wiodących na świecie dostawców wszelkiego typu stojaków, siedzisk oraz akcesoriów oświetleniowych, sprzętów nagłaśniających oraz studyjnych. Zgodnie z wysokimi standardami narzuconymi przez nią samą, wszelkie elementy metalowe oraz plastikowe wytwarzane są w ramach własnej produkcji. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, Konig & Meyer prowadzi również badania z zakresu innowacji i rozwoju technologicznego, odpowiadając na postęp techniczny oraz zapotrzebowania rynkowe. Firma może pochwalić się również proekologicznym podejściem do produkcji w ramach najwyższych standardów europejskich oraz światowych. Potwierdza to nagroda Baden-Wurttemberg przyznana za wybitne osiągnięcia w ochronie środowiska. Konig & Meyer od lat współpracują ze znanymi i rozpoznawalnymi zespołami muzycznymi z Niemiec, a także innych zakątków świata, m.in. grupą Oomph!, Nightwish czy Powerwolf. Filozofią firmy jest tworzenie tak dobrego sprzętu, aby jego użytkownicy mogli skupić się na tym, co istotne – na tworzeniu muzyki.

Konig & Meyer

Podstawowymi produktami w ofercie Konig & Meyer są stojaki, siedziska oraz uchwyty przeznaczone dla środowisk muzycznych. Obejmują one profesjonalny sprzęt, począwszy od pulpitów muzycznych oraz stojaków na instrumenty klawiszowe, przez uchwyty na instrumenty, aż po siedziska perkusyjne oraz statywy sceniczne premium. Asortyment obejmuje zarówno urządzenia i sprzęt typowo estradowy, jak i akcesoria pomocnicze, mogące być wykorzystane w dowolnych systemach nagłośnień. Przykład stanowi pokaźna kategoria podstawek pod mikrofony oraz rozkładanych stanowisk dla skomplikowanych i dużych instrumentów, a także urządzeń muzycznych, np. konsoli.

Sprzęt Konig & Meyer z przyjemnością wykorzystywany jest przez szkoły i ośrodki muzyczne, muzyków profesjonalnych, amatorów, DJ-ów oraz instytucje oraz przedsiębiorstwa wymagające nagłośnienia. Producent daje wieloletnią gwarancję jakości oraz obiecuje niemal stuprocentową kompatybilność stojaków, uchwytów i statywów do powszechnie wykorzystywanego sprzętu muzycznego oraz urządzeń elektronicznych. Precyzyjnie wykonane konstrukcje i elementy sprawiają, iż produkty Konig & Meyer są łatwe w obsłudze, bezpieczne oraz bezawaryjne. Gwarancją tego jest stale powiększający się asortyment, będący odpowiedzią na najnowsze trendy z branży muzycznej oraz dziedzin pokrewnych, m.in. elektroniki czy elektrotechniki. Czytaj więcej...