Cameo Light

Produkty Cameo Light cechuje bardzo wysoka jakość oraz stosunkowo niska cena (w porównaniu z ich klasą). Marka cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród profesjonalistów i w telewizji, jak i wśród amatorów. Słynie między innymi z takich wyrobów, jak kurtyny LED, lampy UV, lasery dyskotekowe, reflektory sceniczne i TV oraz zestawy oświetleniowe. Marka Cameo Light jest częścią niemieckiej grupy Adam Hall.

O Adam Hall słów kilka

Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od imienia i nazwiska jego założyciela. Powstało ono w 1975 roku w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea, niedaleko Londynu. Pierwotnym profilem firmy były wytrzymałe skrzynie transportowe wysokiej jakości. Z czasem jednak Adam Hall rozwinęła działalność i po upływie ponad 40 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją bardzo różnorodnych produktów związanych z obsługą imprez masowych. Prócz Cameo Light do grupy Adam Hall należą również takie znane na świcie marki, jak LD Systems, Gravity, Defender czy Palmer. Sklep muzyczny Megacsena.pl jest autoryzowanym partnerem grupy Adam Hall.

Cameo Light – marka wiodąca w oświetleniu scenicznym i dyskotekowym

Cameo Light szybko wspięła się na szczyt, stając się jedną z wiodących marek w dziedzinie produkcji profesjonalnego oświetlenia. Szeroka gama produktów sygnowanych logo Cameo obejmuje oświetlenie LED, lampy UV, lasery dyskotekowe, listwy oświetleniowe, reflektory sceniczne, teatralne, ruchome głowy, skanery dyskotekowe, sterowniki i kontrolery oświetleniowe DMX, stroboskopy dyskotekowe, efekty świetlne i wiele różnego rodzaju specjalistycznych akcesoriów. Wszystkie wytwarzane w oparciu o najnowsze technologie i wysokiej klasy materiały.  

W ofercie Cameo Light znajdują się również bardzo popularne wytwornice efektów specjalnych różnego typu – do wytwarzania dymu, mgły, a nawet wiatru, które doskonale sprawdzają się zarówno na rockowych koncertach, jak i na deskach teatrów. Na uwagę zasługuje ponadto Software ILDA, używany do tworzenia pokazów laserowych. ILDA – International Laser Display Association, czyli międzynarodowe stowarzyszenia, zajmujące się promowaniem laserowych pokazów.

Wyroby Cameo Light są energooszczędne, trwałe i wyposażone w wiele funkcji. Przy ich zastosowaniu można wykreować fantastyczną atmosferę w klubach, na dużych koncertach, wewnątrz i na zewnątrz budynków. W naszym internetowym sklepie muzycznym Megascena.pl znajdą Państwo wiele produktów tej światowej sławy marki, oferowanych przez nas po bardzo atrakcyjnych cenach. A jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszego asortymentu, nasi konsultanci bardzo chętnie udzielą szczegółowych odpowiedzi, pomagając w wyborze właściwego sprzętu. Czytaj więcej...