Zobacz jak chcemy być najlepszym sklepem w sieci:

Najlepszy sklep muzyczny w sieci, sklep prokonsumencki

Posiadamy certyfikat Sklep Prokonsumencki. Oznacza to że Sklep Megascena.pl stara się zawsze działać na korzyść konsumenta. Dbamy o Ciebie i przestrzegamy prawa.

Najlepszy sklep muzyczny Warszawa, e-gazele biznesu 2017

Z dumą informujemy, że Sklep Megascena.pl otrzymał e-Gazelę Biznesu 2017 już po raz trzeci z rzędu. Ranking e-Gazele Biznesu organizowany co roku przez Puls Biznesu i wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się firmy na rynku e-commerce. O nagrodzie decyduje niezależny audyt zewnętrzny, a udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny

Najlepszy sklep muzyczny Warszawa, e-gazele biznesu 2016

Sklep Megascena.pl otrzymał e-Gazelę Biznesu 2016. To już drugi raz, kiedy zostaliśmy nagrodzeni tym wyróżnieniem. Ranking e-Gazele Biznesu organizowany co roku przez Puls Biznesu i wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się firmy na rynku e-commerce. O nagrodzie decyduje niezależny audyt zewnętrzny, a udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny

Najlepszy sklep muzyczny Warszawa, e-gazele biznesu 2015

Sklep Megascena.pl otrzymał e-Gazelę Biznesu 2015. Ranking e-Gazele Biznesu organizowany co roku przez Puls Biznesu i wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się firmy na rynku e-commerce. O nagrodzie decyduje niezależny audyt zewnętrzny, a udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny

Bezpieczne zakupy w megascena.pl

Sklep Megascena.pl posiada Certyfikat SSL. Oznacza to iż stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów. Dzięki szyfrowaniu certyfikatem SSL zakupy w naszym sklepie są w pełni Bezpieczne, tak jak i wszystkie inne dane.

wyróżnienie Megascena.pl przez Opineo.pl

Sklep Megascena.pl został wyróżniony w raporcie Opineo 2015 w dziale zatytułowanym "Ich core biznesem jest oryginalność".

Sami byliśmy zaskoczeni gdy czytaliśmy raport i trafiliśmy na takie wyróżnienie;)
Megascena.pl z certyfikatem Dobry Sklep Muzyczny

Sklep Megascena.pl posiada certyfikat Dobry Sklep Muzyczny. Jest to wyróżnienie przyznawane przez portal SklepyMuzyczne24.pl dla najlepiej prowadzonych sklepów w branży.

Solidny regulamin dla megascena.pl

Z dumą informujemy, że Sklep Megascena.pl posiada certyfikat Solidny Regulamin. Jest to stały monitoring prawny naszego regulaminu i potwierdza iż działamy zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Słuchamy swoich klientów i zaufane opinie

Sklep Megascena.pl uczestniczy w programie Opineo: "Słucham Swoich Klientów" oraz "Zaufane Opinie".

Blog megascena.pl - sklep muzyczny z autorytetem Prowadzimy Bloga związanego z naszą branżą i sklepem muzycznym. Znajdziecie tu artykuły poradnikowe, testy sprzętu, recenzje i aktualności z naszej branży.