Showtec

Showtec to obok DAP Audio jedna z większych marek należących do firmy Highlite – międzynarodowego dystrybutora i dostawcy produktów z zakresu sprzętu oświetleniowego i dźwiękowego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom opartym o m.in. technologię świetlną LED, pozwala na wyniesienie występu scenicznego bądź widowiska estradowego na jeszcze wyższy poziom.

Showtec oświetlenie sceniczne

Ogromna oferta Showtec obejmuje przede wszystkim profesjonalny sprzęt oświetleniowy, wykorzystywany do obsługi dużych imprez i wydarzeń scenicznych. Moc i zasięg urządzeń tego typu jest ogromna, co pozwala na prawidłową ekspozycję dużych obszarów na scenie oraz daje możliwości stworzenia niepowtarzalnego widowiska świetlnego. Jednym z najbardziej popularnych produktów Showtec jest seria Phantom. W jej skład wchodzą tzw. ruchome głowy – kompaktowe i wielofunkcyjne urządzenia oświetleniowe. Mogą one być uzupełniane o dodatkowe elementy (kolorowe tarcze-pryzmaty do zmiany koloru światła) oraz montowane w dowolnej konfiguracji (na stelażu bądź hakach). Ponadto, producent zapewnia niezbędne akcesoria, przydatne podczas instalacji, przewożenia oraz użytkowania w prawidłowym stanie. Należą do nich wszelkiego typu uchwyty montażowe, osłony ochronne oraz zasilacze.


Oprócz urządzeń przeznaczonych na wielką scenę Showtec proponuje sprzęt nieco bardziej kameralny, np. kule dyskotekowe, taśmy LED, lasery. Nadaje się on idealnie do klubów i dyskotek oraz podczas organizowania imprez prywatnych i domówek. Efekty świetlne wytworzone w ten sposób są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Doskonałym uzupełnieniem oświetlenia są wszelkiego typu wytwornice. Pozwalają zasypać parkiet bądź inną, wybraną powierzchnię sztucznym śniegiem, konfetti czy też bańkami. W ten sposób możemy urządzić we własnym domu lub mieszkaniu imprezę, której nie powstydziłyby się największe i najlepsze kluby muzyczne na świecie.  


Ponadto, oferta Showtec obejmuje również zapotrzebowania osób prywatnych na mocne oświetlenie zewnętrzne. Wszelkiego rodzaju naświetlacze LED to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo. Co więcej, tego typ oświetlenia te wspaniale eksponuje walory architektoniczne budynku w nocy lub przy słabym świetle naturalnym. Sprzęt marki Showtec może być z powodzeniem łączony z systemami ochrony opartymi o sygnał cyfrowy. W ten sam sposób komunikuje się większość przyrządów oświetleniowych z oferty producenta, gdyż format ten wykorzystywanych jest podczas większości wydarzeń estradowych i teatralnych na całym świecie.

Czytaj więcej...