EUROLITE Karabińczyk Quick Link Typ B-200 czarny

Numer katalogowy: 5030165B
EAN/UPC: 4026397406238
Cena brutto 20,00 zł
Cena netto 16,26 zł
⏳ Dostępność
Sklep stacjonarny: Brak
Magazyn główny: Wysyłka w 7-14 dni roboczych (magazyn Niemcy) *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Kurier, płatność przy odbiorze19,90
Kurier InPost, przedpłata, przelew/karta płatnicza*14,90
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza*18,90
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza*0,00
U nas za dostawę płacisz tylko raz, bez względu na ilość zamawianych produktów. Zamówienia powyżej 249 złotych mają darmową dostawę (nie dotyczy przesyłek pobraniowych). W przypadku przesyłek gabarytowych koszt transportu może być inny.
Kategoria
Marka
RodzajLinki, karabińczyki

Szybkie łącza EUROLITE Szybkie łącza EUROLITE są zgodne z obowiązującymi przepisami niemieckiego zawodowego stowarzyszenia ubezpieczeń zawodowych, jak podsumowano w BGI 810-3: 2007-03 Obciążenia powyżej osób. Szybkie łącza są skonstruowane zgodnie z niemiecką normą DIN 56927: 2009-03. Szybkie łącza są produkowane przez renomowanego niemieckiego dostawcę i są testowane przez LGA, niezależny i akredytowany instytut testujący. Obciążenie niszczące potwierdzone przez LGA jest udokumentowane w raporcie z badań zgodnie z normą DIN EN 10204 wymaganą przez niemiecki profesjonalny związek ubezpieczeniowy. Oczywiście każdy użytkownik może zabezpieczyć ładunki nad osobami za pomocą tych szybkich łączy we wszystkich obszarach, w których wymagany jest BGV C1.

Karabińczyk Quick Link Typ B-200

  •      B (długi)
  •      Ocynkowany
  •      Numer identyfikacyjny: 200
  •      Raport z testu zgodnie z DIN EN 10204 do pobrania

Maksymalne obciążenie DOR (5-krotnie): 400 kg

Standard: DIN 56927: 2009-03,

Kształt: B - duży otwór

otwarcie: 0-14,5 mm

Długość: 58 mm

Szerokość: 30 mm

Średnica: 6 mm

Waga: 0,04 kg

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak do nut jest jednym z niezbędnych akcesoriów muzycznych które należy zakupić, przede wszystkim dla wygodny grania na różnych instrumentach. Na rynku dostępne są różne stojaki na nuty, od różnych producentów i w różnych przedziałach cenowych. W tym artykule postaram się wyjaśnić na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są rodzaje pulpitów do nut, jakie są akcesoria oraz jacy producenci są godni uwagi.

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Czy wiesz, że w trakcie podróży instrumenty muzyczne stale są narażone na drgania, uderzenia i przetarcia? Jeśli w odpowiedni sposób ich nie zabezpieczysz, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. W skrajnych przypadkach niewłaściwy transport może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia instrumentu. Sprawdź, co należy zrobić, aby temu zapobiec!

5 błędów przy wyborze gitary – jak ich uniknąć?

5 błędów przy wyborze gitary – jak ich uniknąć?

Jesteś gotowy, żeby rozpocząć swoją muzyczną podróż i nauczyć się grać na gitarze? To świetnie! Jednak przedstawiamy Ci listę pięciu najczęstszych błędów, które popełniają początkujący gitarzyści przy wyborze instrumentu. Przeczytaj uważnie, aby uniknąć tych pułapek i znaleźć idealną gitarę dla siebie!