Dedolight DLH1000S lampa halogenowa

Numer katalogowy: DLH1000S-E
Cena brutto 2 202,00 zł
Cena netto 1 790,24 zł
⏳ Dostępność
Sklep stacjonarny: Brak
Magazyn główny: Wysyłka w 7-14 dni roboczych *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Wysyłka tego produktu jest bezpłatna. W przypadku przesyłek gabarytowych może być naliczony inny koszt transportu.
Kategoria
Marka
RodzajReflektory TV i Foto
Waga0,8 kg
Żarówkawiele modeli o mocy od 500 do 1000 W
Kabel3 m
Mocowaniedwuosiowe gniazdo 16 mm (5/8”)
Zabezpieczeniaszklana tuba ochronna
Wł./Wył.przełącznik na kablu
GniazdoG9.5
WersjaEuropejska przewód Schuko
Lampa halogenowa marki Dedolight.

Halogenowa lampa wypełniająca przeznaczona wyłącznie do pracy z softboksami.

Halogenowa lampa wypełniająca przeznaczona wyłącznie do pracy z softboksami (różnego typu i rozmiaru). Umieszczona w środku softboksa żarówka zapewnia idealnie rozświetloną powierzchnię. DLH1000S daje dwa razy więcej światła w porównaniu z softboksami mocowanymi na oprawach z soczewką Fresnela i nie tworzy jasnych plam. Pracuje z żarówkami o mocy od 500 do 1000 W. Lampa DLH1000S może być wykorzystywana samodzielnie albo razem z innymi klasycznymi lampami żarowymi Dedolight, jak i zmienoogniskowymi halogenowymi lampami z serii 400.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Projektor logo. Jaki wybrać, ile kosztuje, jak korzystać.

Projektor logo. Jaki wybrać, ile kosztuje, jak korzystać.

Często szukamy coraz to nowych i przyciągających uwagę form promocji. Coraz bardziej popularne stają się reklamy wyświetlające logotypy. Do tego celu służy projektor logo. Klienci przeważnie pytają, jak to wygląda od strony technicznej, czy koszt nie będzie zbyt wysoki? Co z montażem i czy można wyświetlać logotyp na zewnątrz przed lokalem?

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Czy wiesz, że w trakcie podróży instrumenty muzyczne stale są narażone na drgania, uderzenia i przetarcia? Jeśli w odpowiedni sposób ich nie zabezpieczysz, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. W skrajnych przypadkach niewłaściwy transport może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia instrumentu. Sprawdź, co należy zrobić, aby temu zapobiec!

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?