TC Electronic TC T2 Reverb - Pedał Gitarowy

Numer katalogowy: T2 REVERB
EAN/UPC: 5706622020031
Cena brutto 749,00 zł
Cena netto 608,94 zł
Na zamówienie. Zapytaj o dostępność. *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Wysyłka tego produktu jest bezpłatna. W przypadku przesyłek gabarytowych może być naliczony inny koszt transportu.
Kategoria
Marka
Specyfikacja
10 ekskluzywnych typów pogłosu, zaprojektowanych przez pasjonatów z TC Electronic i ProGuitarShop
Technologia TonePrint
Beam – bezpośredni przesył danych
Łatwa obsługa – instrukcji nie czytaj, graj
10 typów pogłosu
Układ True Bypass [ewentualnie z buforem]
Układ Analog-Dry-Through
Wejście i wyjście stereofoniczne
Wł/wył wybrzmienia po dezaktywacji efektu
Łatwy dostęp do baterii
Niewielkie wymiary
Najwyższej jakości komponenty
Pedał gitarowy marki TC Electronic.
T2 to twoja nowa przystań na pogłosowym niebie! Efekt zawiera pogłosy szerokie i głębokie niczym Wielki Kanion, i tak niepokojąco piękne jak Aurora Borealis.

T2 to prawdziwy dowód miłości - do brzmień pogłosowych. T2 ma wszystkie cechy oryginalnego modelu Trinity Reverb, dzięki którym efekt odniósł taki sukces, a do tego dokładkę z nowych brzmień, które sprawiają, że po efekt koniecznie powinien sięgnąć każdy miłośnik brzmień pogłosowych!

• 10 ekskluzywnych pogłosów specjalnie zaprojektowanych przez ekipy ProGuitarShop i TC Electronic,
• Wejście/wyjście stereo,
• Efekty TonePrint - pełny dostęp do świata efektów sygnowanych.

Przestrzeń: hen daleko, jeszcze dalej
Wraz z T2 otrzymujesz 10 niespotykanych, atrakcyjnych pogłosów, perfekcyjnie dopracowanych przez ludzi, którzy na co dzień żyją i oddychają brzmieniem pogłosu. Te dźwięki sprawią, że z pokoju o lekkim pogłosie, gdzieś na planecie Ziemia wskoczysz do rakiety lecącej w kosmos i doświadczysz brzmień nie z tego świata. Od teraz twoja kreatywność sięga stratosfery!
  • Znikając w atmosferze
Każde z wyjątkowych brzmień starannie projektowano z myślą o przestrzennych gitarzystach. Celem były efekty, które rozszerzą granice wyznaczające to, jak powinny brzmieć współczesne pogłosy. Przygotuj się więc na to, że znikniesz w szerokim morzu rezonujących dźwięków, na długie dni zanurzysz się w bezkresnym wybrzmieniu i cudownych falach modulacji. Czemu miałyby ograniczać nas jakieś konwencje, skoro celem jest sięgnąć nieba?
  • TonePrint® - efekty gwiazd
T2 to kostka wyposażona w technologię TonePrint, która umożliwia przesyłanie specjalnie zaprojektowanych brzmień pogłosowych do efektu za pomocą darmowej apki TonePrint. Jeśli chcesz, możesz tez stworzyć zupełnie własny pogłos korzystając z Edytora TonePrint. Pogłos marzeń, który słyszysz w swojej głowie jeszcze nigdy nie był tak bliski realizacji. Przestań więc marzyć i zacznij przesyłać!
  • Pulpit kontrolny - co my tu mamy?
T2 to efekt obłędnie prosty w obsłudze, ale wypełniony po brzegi wysokiej jakości pogłosami, które zaspokoją twoje wszystkie zachcianki!
  • Szeroki wybór
Dziesięć wyjątkowych, ekskluzywnych pogłosów stworzonych przez koneserów brzmienia z TC Electronic i ProGuitarShop. Od szerokich, modulowanych pogłosów w stylu Plate z lat 80, do wyprawy w kosmos – czy jesteś już gotów wyruszyć na nowe terytoria dźwiękowe?
  • Pre-Delay mini-przełącznik
Ustawienie czasu między dźwiękiem podstawowym a pogłosem - mówiąc inaczej, jak długo czasu upłynie, zanim brzmienie pogłosu, które ustawiłeś oczaruje publiczność. Dłuższy czas pre-delay dobrze sprawdza się przy intensywnych ustawieniach pogłosu.
  • Tone
Od pogłosów jasnych do ciemnych, z każdym odcieniem pośrodku – wolisz barwę czystą i wyraźną czy pogłos ciepły i ciemniejszy?
  • Decay
Regulacja czasu zanikania pogłosu, czyli “jak długo ten pogłos słychać”. Tym pokrętłem zmienisz brzmienie od naturalnego pogłosu pomieszczenia w pogłos katedry, do pogłosu w kanionie, aż do przestrzeni kosmicznej.
  • Mix
Stosunek sygnału czystego do przetworzonego. Regulacja intensywności efektu - od lekkiego odbicia do szerokiego pogłosu, który poruszy Ziemię.
  • Maksimum ciebie
Kostki z serii TonePrint posiadają zarówno układy true-bypass i bypass buforowany. To oznacza, że w każdej konfiguracji sprzętowej i dowolnej sytuacji, sygnał zachowuje swoją optymalną jakość. Liczysz się tylko ty i twoje, zawsze czyste i klarowne brzmienie.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.