RODE Wireless GO Bezprzewodowy system do kamery

Numer katalogowy: RODE Wireless GO
Brak towaru.Kategoria
Marka
RodzajFilm, Radio, TV
Typ transmisji:2,4 GHz,
Charakterystyka kierunkowa:Wielokierunkowy,
Równoważny szum wejściowy @ Maksymalny Gain:21,8 dB (ważony A),
Zakres częstotliwości:50 Hz – 20 kHz,
Wejście mikrofonu zewnętrznego:20 Hz – 20 kHz,
Maksymalny poziom wyjściowy:+ 3 dBu,
Maksymalny SPL:100 dB SPL (1kHz @ 1m),
Zakres dynamiczny:100 dBA (przedwzmacniacze mikrofonowe),
Wymagania dotyczące zasilania:Wbudowany akumulator litowo-polimerowy Li-po do ładowania przez USB,
Żywotność baterii:do 7 godzin,
Wejście mikrofonowe:TRS Lavalier z wejściami analogowymi 3,5 mm (nadajnik),
Wyjścia analogowe:3,5 mm TRS (odbiornik),
Łącze komputerowe USB:Do aktualizacji oprogramowania,
Wymagania dotyczące systemu operacyjnego (tylko dla aktualizacji oprogramowania):MacOS 10.11 i nowszy, Windows 10 i nowszy.
Waga:TX – 31 g RX – 31 g,
Wymiary (dł. x szer. x wys.:TX: 44 × 45,3 × 18,5 mm, RX: 44 x 46,4 x 18,5 mm,
Dołączone akcesoria:2 x osłona przeciwietrzna, 1 x pokrowiec, 2 x kable USB-A do USB-C, 1 x kabel SC2.

Wireless GO to miniaturowy bezprzewodowy system do nagrywania

Mikrofon/nadajnik (TX) oraz odbiornik (RX) ważą tylko 31 g (każda z części). 

TX działa jako stylowy mikrofon z systemem clip-on lub jako najmniejszy na świecie mocowany do paska mikrofon RØDE typu lavalier – idealny do tworzenia treści, tworzenia filmów, prezentacji na ekranie lub na scenie, vloggingu, YouTubingu, streamingu itp.System Wireless GO paruje się automatycznie w ciągu 3 sekund i transmituje za pośrednictwem cyfrowej częstotliwości 2,4 GHz, która jest zoptymalizowana do pracy w krótszym zakresie, w gęstych środowiskach RF i Wi-Fi. Oferuje również zasięg linii widzenia do 70 metrów.

TX transmituje dźwięk klasy nadawczej samodzielnie dzięki wbudowanemu mikrofonowi pojemnościowemu o doskonałej izolacji lub z mikrofonem lavalier za pośrednictwem wejścia 3,5 mm TRS.

Odbiornik RX wyposażony jest w dwufunkcyjny uchwyt, dzięki czemu można go przypiąć do ubrania lub paska albo wsunąć w szynę lampy błyskowej aparatu. Urządzenie można podłączyć do aparatu lub nagrywarki za pomocą kabla wyjściowego TRS 3,5 mm i dostroić do kamery lub rejestratora za pomocą 3-stopniowej regulacji wzmocnienia. Odbiornik Wireless GO RX jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia i obsługi.Dzięki nowemu urządzeniu Wireless GO twórcy treści nie muszą się martwić się o skomplikowane ustawienia techniczne i mogą skoncentrować się na wyłącznie na filmowaniu świetnych treści, niezależnie od tego, czy relacjonujesz w terenie, prezentujesz na konferencjach lub do kamery, czy tworzysz treści dla swojej firmy.

Zaprojektowany i wyprodukowany w fabryce RØDE Microphones w Sydney w Australii, Wireless GO zapewnia profesjonalny dźwięk. Jest to idealny mikrofon dla twórców o każdym poziomie doświadczenia, takich jak filmowcy, nauczyciele czy ludzie biznesu.Bezprzewodowy mikrofon cyfrowy GO jest pierwszym wyborem dla każdego, kto tworzy świetnie brzmiące treści.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.