Wytwornica dymu Eurolite N-200 Smoke Machine

Numer katalogowy: 51701963
EAN/UPC: 4026397575484
Brak towaru.Kategoria
Marka
Zasilanie230 V AC, 50 Hz
Moc1800W
Odległość wyrzutu4 m
Czas nagrzewania5 min.
Pojemność zbiornika2.7 l
Wymiary410 x 270 x 260 mm
Waga6 kg
Klasyfikacja IPIP20

Wytwornica dymu z firmy EUROLITE.

Kolejna mocna wytwornica dymu od Eurolite, którą można zastosować na dużych powierzchniach klubowych. Eurolite N-200 ma moc 1800W, a odległość wyrzutu dymu to około 4 metry. Wytwornica nagrzewa się przez około 5 minut. Urządzenie posiada zbiornik na płyn o pojemności 2,7l ze wskaźnikiem poziomu płynu.

Do wytwornic Eurolite N-200 najlepiej stosować płyny P2D, E2D, C2D, B2D, A2D i DSA.

Eurolite N-200

  • 1800W
  • wskaźnik poziomu płynu
  • czas nagrzewania około 5 minut
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • pilot przewodowy do sterowania
  • grzejnik

Zestaw nie zawiera płynów.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Czy potrafisz wyobrazić sobie imprezę taneczną bez efektownego oświetlenia ultrafioletowego? To charakterystyczne światło doskonale wpisuje się w klimat szalonej zabawy! Fioletowa poświata znakomicie akcentuje elementy fluorescencyjne, gwarantując efekt neonowego blasku. Światło UV doskonale sprawdzi się także w wielu innych zastosowaniach. Poznaj najważniejsze informacje na temat ultrafioletu i zastanów się, jakie źródła UV spełnią również Twoje oczekiwania.

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.