Eurolite PAR-56 PRO SHORT SPOT, reflektor sceniczny

Numer katalogowy: 42000800
EAN/UPC: 4026397357301
Brak towaru.



Kategoria
Marka
RodzajReflektory PAR
Zasilanie230V/AC, 50Hz
Pobór mocy500W
Wymiary260x235x220mm
Waga1kg
Reflektor PAR z firmy EUROLITE o mocy 500W wyposażony w złącze przeznaczone dla żarówek PAR-56 (230V/500W). Zestaw bez żarówki. Wtyczka dostępna oddzielnie.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Próba szczelności dymem

Próba szczelności dymem

Czy wiesz że dzięki wytwornicom dymu można przeprowadzić profesjonalne testy szczelności. W sprzedaży znajdziesz zarówno sprzęt o dużych gabarytach, jak i kompaktowe wytwornice, które z łatwością będziesz mógł przenosić. Sprawdź, co warto wiedzieć o próbach szczelności dymem! 

7 sposobów na wykorzystanie reflektorów profilowych na scenie

7 sposobów na wykorzystanie reflektorów profilowych na scenie

Hej przyjaciele! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami kilkoma pomysłami na to, jak efektywnie wykorzystać reflektory profilowe na scenie. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale te urządzenia mogą naprawdę zdziałać cuda i dodać czarów Waszym występom. Przygotujcie się więc na niesamowitą podróż ze światłem i pozwólcie, że poprowadzę Was przez 7 sposobów na wykorzystanie reflektorów profilowych na scenie!

Światło UV - co warto wiedzieć?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Czy potrafisz wyobrazić sobie imprezę taneczną bez efektownego oświetlenia ultrafioletowego? To charakterystyczne światło doskonale wpisuje się w klimat szalonej zabawy! Fioletowa poświata znakomicie akcentuje elementy fluorescencyjne, gwarantując efekt neonowego blasku. Światło UV doskonale sprawdzi się także w wielu innych zastosowaniach. Poznaj najważniejsze informacje na temat ultrafioletu i zastanów się, jakie źródła UV spełnią również Twoje oczekiwania.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?