Tonsil

Tonsil jest znaną Polską firmą, zajmującą się produkcją urządzeń nagłaśniających, jak zestawy stereo, zestawy kina domowego, głośniki montażowe i przenośne systemy nagłaśniające. Kolumny głośnikowe Tonsil to doskonały przykład nowoczesnych, wysokiej jakości wyrobów, ale oferowanych po rozsądnych cenach. Na uwagę zasługuje fakt, iż cała produkcja sprzętu tej marki odbywa się w naszym kraju, w jednym zakładzie produkcyjnym, znajdującym się we Wrześni.  

Tonsil - Polski produkt, światowa jakość

Tonsil nie jest dużą firmą w porównaniu do wielu międzynarodowych koncernów, które dominują w branży muzycznej, ale cieszy się nie mniejszym uznaniem klientów niż ci giganci. Za swe produkty marka otrzymała wiele nagród i wyróżnień, jak na przykład złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013 oraz pierwsze miejsca w rankingach portalu Skąpiec.pl.

Wszystkie te sukcesy dowodzą jednoznacznie, iż sprzęty opatrzone logo Tonsil dorównują jakością tym, wytwarzanym w innych krajach. Jednym z celów, jakie stawiają przed sobą pracownicy tego przedsiębiorstwa jest stałe dążenie do uzyskiwania perfekcyjnej jakości dźwięku i funkcjonalności wytwarzanych przez siebie urządzeń. Firma nie szczędzi przy tym środków na realizację nowych innowacyjnych projektów.

Głośniki Tonsil to jednak nie tylko wysoka jakość, uzyskana dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i doskonałym materiałom. Właściciele firmy mają pełną świadomość tego, jak ważny jest we współczesnym świecie wygląd towarów. Klienci szukają produktów niezawodnych, jednocześnie atrakcyjnych wizualne. Przy dokonywaniu zakupów wrażenia estetyczne nierzadko pełnią kluczową role. Dlatego Tonsil tak dużą wagę przykłada również do tego, by nadać swoim wyrobom niebanalnych design.

Kolumny Tonsil dla każdego

Wytwarze przez Tonsil głośniki z powodzeniem rywalizują z podobnymi wyrobami najbardziej znanych zachodnich producentów. Znajdujące się w ofercie Tonsil kolumny HI-FI to różnorodne modele o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom.

Liczny asortyment tego rodzaju sprzętu znajdą Państwo również w internetowym sklepie muzycznym Megascena.pl. Wymienić możemy tu chociażby kolumny Tonsil Altus 300 orzech, które charakteryzują się rewelacyjnym brzmieniem – klasyka wśród sprzętu nagłaśniającego, polecana szczególnie fanom dobrego Hi-Fi. Innym doskonałym przykładem wysokiej klasy sprzętu tej marki mogą być głośniki Tonsil Fenix III front orzech – głośniki o ciekawej linii obudowy i równie interesującym brzmieniu. Wszystkie wyroby objęte są zwykle roczną lub dwuletnią gwarancją. Czytaj więcej...