Marantz Professional

Marantz Professional jest marką pochodzącą z U.S.A. Początki firmy sięgają 1950 roku kiedy to założyciel Saul Marantz wprowadził nową serię wysokiej jakości magnetofonów. Z biegiem lat oferta firmy wzbogacała się także o odtwarzacze CD i rejestratory audio. 

Obecnie w asortymencie Marantz znajduje się szeroko rozumiany sprzęt studyjny. Poza rejestratorami i odtwarzaczami Marantz oferuje mikrofony studyjne, sprzęt broadcast i podcast, monitory studyjne, ekrany i kabiny akustyczne i wiele więcej. Sklep muzyczny megascena.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży produktów Marantz Professional, dzięki temu gwarancja na sprzedawane przez nas produkty obowiązuję także bezpośrednio u głównego dystrybutora na terenie Polski. 

Produkty Marantz Professional cieszą się uznaniem na całym świecie, a sama marka jest gwarantem wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Marantz Pro w sklepie megascena. Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu lub np. zastanawiasz się jaki mikrofon Marantz będzie odpowiedni dla Ciebie, zgłoś się do nas. Zapraszamy.   Czytaj więcej...