Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Kontrolery

Kontrolery USB , Samplery, Beat Maszyny

Oferujemy duży wybór Samplerów, Beat maszyn kontrolerów DJ przeznaczonych do połączenia twojego komputera przez złącze USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz łatwo tworzyć muzykę za pomocą oprogramowania zainstalowanego na twoim komputerze. Niektóre Samplery kontrolery USB zawierają już niezbędne oprogramowanie w innych przypadkach możesz sam dobrać oprogramowanie DJ czy homerecording dopasowane do indywidualnych wymagań. Oprogramowanie - software również znajdziesz w naszym sklepie w zakładce oprogramowanie.
Akai Professional AKAI AFX - Kontroler dla Serato DJ

Akai Professional AKAI AFX - Kontroler dla Serato DJ

Kontroler DJ marki Akai Professional. Akai AFX to kontroler do zaawansowanej współpracy z Serato DJ. Zwiększ swoje możliwości z AFX, uniwersalnym kontrolerem do Serato.

705,00 PLN
Akai Professional AKAI AMX - Mikser dla Serato DJ

Akai Professional AKAI AMX - Mikser dla Serato DJ

Mikser marki Akai Professional. Kontroler Akai AMX - zapewnij sobie bezpośrednią kontrolę w samym centrum Twojego zestawu Serato DJ z AMX - uniwersalnym 2 kanałowym kontrolerem od Akai Professional.

979,00 PLN
Akai Professional MPX 8 mini sampler

Akai Professional MPX 8 mini sampler

Mini sampler marki Akai Professional. Przenośny odtwarzacz próbek na kartę SD. MPX8 możesz używać w studiu nagrań, na żywo lub na antenie, w trakcie audycji. Ten odtwarzacz dla wykonawców to słynna, sprawdzona przez lata technologia Akai Pro, w kompaktowej i wytrzymałej postaci.

384,00 PLN
American Audio VMS5 kontroler DJ

American Audio VMS5 kontroler DJ

Kontroler DJ VMS5 marki AMERICAN AUDIO. American Audio VMS5 jest jednym z najbardziej wszechstronnych kontrolerów DJ, który został zaprojektowany dla stabilnej wydajności sterowania muzyką z laptopa (2 lub 4 decki). Dodatkowo VMS 5 można wykorzystać jako niezależny mikser analogowy z 4 wejściami liniowymi, 2 wyjściami słuchawkowe oraz 2 wejściami mikrofonowymi.

1609,00 PLN
Behringer  DJ CONTROLLER CMD MM-1 kontroler DJ

Behringer DJ CONTROLLER CMD MM-1 kontroler DJ

Kontroler DJ marki Behringer, model CMD MM-1. DJ CONTROLLER CMD MM-1 to 4-kanałowy mikser DJ oraz kontroler MIDI, który pomaga w pracy każdemu, kto korzysta z zaawansowanych funkcji w nowoczesnych urządzeniach dla Dj-ów.

510,00 PLN
Behringer DJ CONTROLLER CMD STUDIO 2A - modułowy kontroler MIDI/USB w formie konsoli

Behringer DJ CONTROLLER CMD STUDIO 2A - modułowy kontroler MIDI/USB w formie konsoli

Przenośny kontroler DJ marki BEHRINGER. DJ CONTROLLER CMD STUDIO 2A to przenośny 2-deckowy kontroler DJ z wbudowanym 4-kanałowym interfejsem audio.

510,00 PLN
Omnitronic DDC-2000 Controller incl. VDJ

Omnitronic DDC-2000 Controller incl. VDJ

Kontroler DJ z firmy OMNITRONIC. 4-kanałowy kontroler DJ i mikser stand-alone z wbudowaną kartą dźwiękową (2/2 wyjścia). Kompatybilny z Serato Scratch Live, Traktor, Ableton Live i innym oprogramowaniem do sterowania kontrolerami MIDI. Dostarczany z Virtual DJ 7 LE Limited Edition. Dostarczany z One DJ Edition. Tryb DVS (CD / winylu) dla oprogramowania DJ Timecode. Obsługuje PC i Mac.

1349,00 PLN
Power Dynamics PD-C07 Podwójny kontroler

Power Dynamics PD-C07 Podwójny kontroler

Kontroler DJ marki Power Dynamics. Niedrogi cyfrowy regulator z wbudowaną kartą dźwiękową i programem Virtual DJ. Ten kontroler jest wszystkim czego potrzebujesz, aby rozpocząć produkcję własnych miksów. Podłącz mikrofon i słuchawki dla dokładnego monitorowania dodawania ścieżek i ich dopasowania. Wystarczy podłączyć źródło dźwięku do gniazda RCA, uruchomić komputer i można zacząć bawić się muzyką! Skonwertuj swoje płyty CD do formatu MP3, ściągnij wszystkie swoje ulubione kawałki na komputer i możesz się cieszyć tysiącami utworów. W zestawie dostajesz program Virtual DJ, współpracujący z MixVibes.

888,00 PLN
PRESONUS Uniwersalny Kontroler USB FaderPort

PRESONUS Uniwersalny Kontroler USB FaderPort

Kontroler DAW marki PreSonus. PreSonus FaderPortFaderPort jest sterownikiem, który pozwala na powrót poczuć analogowy feeling podczas miksowania i tworzenia muzyki, utracony po pojawieniu się komputerów w studiach nagrań. Dzięki niemu nie trzeba przebijać się przez menu korzystając z komputerowej myszki czy też ręcznie rysować krzywych automatyki, FaderPort pozwala bowiem na kompleksową i efektywną kontrolę transportu sekwencera oraz kreowanie wyciszeń i krzywych automatyki z pomocą motoryzowanego suwaka. Zastosowano to długi, profesjonalny, suwak wrażliwy na dotyk, który znakomicie sprawdza się przy tworzeniu perfekcyjnych wyciszeń, automatyki panoramy i współpracy z wieloma innymi parametrami w czasie rzeczywistym. FaderPort pozwala również w prosty sposób aktywować funkcje Solo, Record, Play, Stop oraz wybierać okna czy zarządzać lokatorami. Dodatkowe możliwości daje przełącznik nożny, który można podłączyć do sterownika. Z jego pomocą daje się szybko i łatwo wykonywać „podrzutki” [Punch In/Out]. FaderPort współpracuje z wszystkimi popularnymi programami przeznaczonymi do rejestracji i edycji materiału dźwiękowego, jak ProTools, Cubase, Nuendo, Logic i wiele innych.

686,00 PLN
Waldorf Blofeld sample upgrade, moduł samplera

Waldorf Blofeld sample upgrade, moduł samplera

Moduł samplera marki Waldorf. License SL [opcja samplingowa] znacząco rozszerza brzmieniowy potencjał syntezatora Waldorf Blofeld. Po zainstalowaniu License SL użytkownik ma do dyspozycji kolejne 60 MB pamięci flash na sample fabryczne lub swoje własne. Sample te mogą być potem użyte jako podstawa do kreowania nowych brzmień - zupełnie jak standardowe oscylatory. Również jak oscylatory sample mogą być użyte jako źródło syntezy FM. Nic nie stoi na przeszkodzie by okrasić je modulatorami, filtrami czy przepuścić przez sekcję efektów.

384,00 PLN

Kliknij obrazek produktu, aby zobaczyć szczegółowe informacje.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij