Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Instrumenty wirtualne

Spectrasonics OMNISPHERE 2, Syntezator programowy

Spectrasonics OMNISPHERE 2, Syntezator programowy

Syntezator programowy marki Spectrasonics. Najważniejszy syntezator Spectrasonics w nowej, jeszcze lepszej odsłonie. Spectrasonics prezentuje Omnisphere 2 – zaktualizowaną i jeszcze lepszą wersję swojego najpopularniejszego, sztandarowego syntezatora programowego. “Wersja 2.0” Omnisphere to całe mnóstwo nowych możliwości syntezy i kreacji dźwięków, a także znacznie unowocześniony interfejs użytkownika.

1667,00 PLN
Spectrasonics STYLUS RMX Xpanded, maszyna perkusyjna

Spectrasonics STYLUS RMX Xpanded, maszyna perkusyjna

Maszyna perkusyjna marki Spectrasonics. Tworzenie dynamicznych, nowoczesnych bitów, dostęp do nieograniczonych bibliotek sampli, loop'ów, precyzyjna i bezproblemowa współpraca ze wszystkimi znanymi aplikacjami audio w tym: Samplitude, Cubase, Apple Logic, Pro Tools, Ableton Live, Cakewalk Sonar - to właśnie jest Spectrasonics STYLUS RMX.

1238,00 PLN
Spectrasonics TRILIAN, syntezator basowy

Spectrasonics TRILIAN, syntezator basowy

Syntezator basowy marki Spectrasonics. Najpierw była biblioteka Bass Legends, potem zdobywający liczne nagrody syntezator basowy Trilogy. Od tamtego czasu upłynęło wiele lat. Zmieniły się standardy jakościowe, powstały nowe technologie tworzenia muzyki - przyszedł więc czas na TRILIAN'a.

1039,00 PLN
Toontrack EZkeys Upright Piano, wirtualny instrument

Toontrack EZkeys Upright Piano, wirtualny instrument

Instrument wirtualny marki Toontrack. EZkeys to rewolucyjna wtyczka i instrument w wersji samodzielnej, będący połączeniem odtwarzacza grającego z precyzją światowej klasy pianisty, aranżera, narzędzia do komponowania oraz znakomitej biblioteki brzmień fortepianowych - to wszystko w jednym opakowaniu! Obok zapierających dech w piersiach walorów brzmieniowych EZkeys jest niezwykle funkcjonalnym i wyzwalającym kreatywność narzędziem dla kompozytorów.

494,00 PLN
Toontrack Metal Machine EZX

Toontrack Metal Machine EZX

Zestaw presetów marki Toontrack. Biblioteka nagrana przez John'a Tempesta [White Zombie, Testament, Helmet] w Henson Recording Studios Los Angeles, produkcja - laureat Grammy Andy Sneap.

190,00 PLN
Toontrack Roots SDX -  Brushes, Rods & Mallets

Toontrack Roots SDX - Brushes, Rods & Mallets

Zestaw presetów marki Toontrack. Kolekcja brzmień rozciągająca się od Jazzu i Bluesa do Hip Hopu i Rocka, rejestracji dokonano w legendarnym Blackbird Studios Nashville, instrumenty nagrano z użyciem pałek i szczotek, 36 GB brzmień, pliki MIDI.

377,00 PLN
Waldorf 2-Pole - Analogowy Filtr

Waldorf 2-Pole - Analogowy Filtr

Analogowy filtr marki Waldorf. Monofoniczny filtr analogowy, tor sygnału w pełni analogowy [Preamp, Filtr, Overdrive], Audio In/Out, CV In [Cutoff, Envelope, Trigger], oraz True Bypass.

814,00 PLN
Waldorf Largo, wirtualny instrument

Waldorf Largo, wirtualny instrument

Wirtualny instrument marki Waldorf. Largo jest pierwszym tak rozbudowanym instrumentem programowym od firmy Waldorf. Instrumentem, który znakomicie łączy historię instrumentów sprzętowych firmy Waldorf z teraźniejszością. W jego kodzie ukryte jest DNA sprzętowych syntezatorów z serii Q oraz Blofeld. Tak jak wszystkie instrumenty Waldorfa również Largo charakteryzuje przejrzysty interfejs użytkownika, ergonomia oraz niesamowite brzmienie. Brzmienie, które robi różnicę!

577,00 PLN
Waldorf Lector, wirtualny instrument

Waldorf Lector, wirtualny instrument

Wirtualny instrument marki Waldorf. Głosy robotów, szepczące smyczki, mówiące pętle perkusyjne, rytmiczne pady, rezonujące dzwonki, kapiąca woda - możliwości są ogromne i nieograniczone. Wystarczy kilka szybkich ustawień, a Lector przemieni dowolny sygnał wejściowy w osobliwe dźwięki i efekty. Lector jest niebywale wszechstronny, do rąk otrzymujesz zestaw narzędzi kształtujących dźwięk, które można wykorzystać na wiele sposobów...

577,00 PLN
Waldorf PPG Wave 3, wirtualny instrument

Waldorf PPG Wave 3, wirtualny instrument

Wirtualny instrument marki Waldorf. Waldorf PPG Wave 3.V to reinkarnacja legendarnego syntezatora PPG Wave z lat 80-tych. Tworzony przy współudziale głównego konstruktora PPG Wave, Wolfganga Palma jest instrumentem o niezliczonych możliwościach, zdolnym zainspirować kolejne generacje muzyków. Programowy Waldorf PPG Wave 3.V wiernie oddaje charakter dźwiękowy legendarnego PPG i jest dostępny w formatach VST oraz AU na platformy MAC oraz PC.

577,00 PLN

Kliknij obrazek produktu, aby zobaczyć szczegółowe informacje.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij