GRASSI GR ACAS700BR Saksofon altowy Eb, Vintage Jazz

Numer katalogowy: GR ACAS700BR
EAN/UPC: 8032496634997
Brak towaru.Kategoria
Marka

Saksofon altowy Eb, Vintage Jazz

Linia „Bronzed” zapewnia ciepłe brzmienie w niskim rejestrze i niezwykle jasne brzmienie w wysokim rejestrze, pozwalając muzykowi na występy w różnych stylach muzycznych. Jest to idealny instrument do jazzu i funku ze swoim otwartym i agresywnym dźwiękiem. Szczególne wykończenie, oprócz tego, że sprawia, że instrument jest estetyczny, daje również przyjemne wrażenie w dotyku.

WYPRODUKOWANE W TAJWANIE

Klucz: Eb

Rozszerzenie: Niskie Bb - Wysokie F#

Korpus: mosiądz

Wykończenie: Vintage Jazz

Pady: włoskie, skórzane, rezonator metalowy

Podpórka pod kciuk: Regulowana

Obudowa: Profesjonalna w piance

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak do nut jest jednym z niezbędnych akcesoriów muzycznych które należy zakupić, przede wszystkim dla wygodny grania na różnych instrumentach. Na rynku dostępne są różne stojaki na nuty, od różnych producentów i w różnych przedziałach cenowych. W tym artykule postaram się wyjaśnić na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są rodzaje pulpitów do nut, jakie są akcesoria oraz jacy producenci są godni uwagi.

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Często dostaje pytania jaki statyw mikrofonowy będzie odpowiedni, ile kosztuje dobry statyw mikrofonowy, na co zwrócić uwagę przy zakupie itp. W tym artykule powiem Ci wszystko na temat statywów mikrofonowych, ich ceny, jakości, co warto wybrać, a czego najlepiej unikać.

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Na pierwszy rzut oka gitara klasyczna i gitara akustyczna wyglądają na tyle podobnie że często są po prostu nierozróżniane. Nic dziwnego że osoby chcące zacząć swą przygodę z grą na gitarze, nie wiedzą czy wybrać gitarę akustyczną, czy gitarę klasyczną. Czytaj Dalej >>>

Jakie struny do gitary akustycznej, klasycznej, elektrycznej?

Jakie struny do gitary akustycznej, klasycznej, elektrycznej?

Brzmienie gitary zależy przede wszystkim od zastosowanych strun, dlatego ich wybór nie może być przypadkowy. Powinny one być dostosowane między innymi do stylu i poziomu gry, a także do indywidualnych preferencji gitarzysty. Warto zwrócić uwagę na produkty sygnowane popularnymi markami, które cieszą się uznaniem wśród muzyków. Przykładem mogą być między innymi struny do gitary D’Addario. Sprawdź, czym należy się kierować w wyborze odpowiednich produktów!