Dixon

Instrumenty i akcesoria perkusyjne oraz akcesoria sceniczne Dixon. Już od ponad 30 lat DIXON, czołowa marka w branży MI, wytwarza i oferuje na całym świecie szeroki wybór różnorodnych produktów muzycznych. Jej oferta znana jest zarówno z wysokiej jakości produktów perkusyjnych jak również statywów i akcesoriów scenicznych. Oferta perkusyjna firmy obejmuje m.in. zestawy perkusyjne, werble, pojedyncze bębny, statywy, ramy perkusyjne, stopy, stołki oraz niezwykle bogaty wybór drobnych akcesoriów i części niezbędnych w codziennej pracy każdego perkusisty. 

Bogate doświadczenia zebrane przy wytwarzaniu zarówno produktów oznaczonych własną marką, jak i OEMowych, dla czołowych producentów w branży MI, oraz intensywna współpraca z profesjonalnymi muzykami z całego świata umożliwiły opracowanie i rozwijanie własnych, unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych i produkcyjnych potwierdzonych licznymi patentami międzynarodowymi. 

Najwyższą jakość i niezawodność produktów marki Dixon gwarantują bezkompromisowe kryteria doboru materiałów oraz rygorystyczne normy jakościowe przestrzegane podczas produkcji. Logo Dixon od lat kojarzone jest niezmiennie z wytrzymałością i trwałością - kluczowymi cechami nie tylko w przypadku profesjonalnego sprzętu perkusyjnego. Czytaj więcej...