Bütec

Firma Bütec jest przedsiębiorstwem rodzinnym drugiej generacji. Powstała w Niemczech, w 1979 roku i od tego momentu wszyscy pracownicy, jak i kierownictwo dąży do zrównoważonego i spójnego rozwoju. Bütec specjalizuje się w produkcji bardzo wytrzymałych konstrukcji scenicznych oraz podestów i statywów, które oparte są o solidną konstrukcję.

Butec - podesty sceniczne premium

Firma od samego początku stawiała na wysoką jakość. Oferowane produkty są oryginalne i pochodzą z niemieckiego zakładu. Bütec dzięki swojej rzetelności, terminowości oraz najwyższym standardom obsługi klientów zyskała renomę w całej Europie. Przedsiębiorstwo dysponuje całą gamą produktów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarantują sukces każdej imprezy.

Elementy konstrukcji scenicznych wytłaczane są z wysokiej klasy profili aluminiowych. Poszczególne formy oraz komponenty zostają profesjonalnie i sumiennie zespawane ze sobą. Bütec jest firmą elastyczną i oferuje również składanie zamówień indywidualnych. Dzięki temu można skompletować dowolne wyposażenie swojej sceny.

Przedsiębiorstwo Bütec tworzą bogaci w wiedzę specjaliści, którzy zdobyli doświadczenie nie tylko podczas codziennej produkcji, ale także w ekstremalnych warunkach. Wtedy, gdy projekty musiały być wykonane bardzo szybko i sprawnie lub były wyjątkowo nietypowe. Firma Bütec w takim wypadku zawsze staje na wysokości zadania, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że terminowość jest podstawą dla każdego wydarzenia. Kupując wyposażenie sceniczne, podesty lub statywy marki Bütec zyskuje się pewność, że event, na którym będą wykorzystane, będzie miał solidne fundamenty. Czytaj więcej...