Waves Aphex Vintage Aural Exciter® Native, plug-in

Numer katalogowy: WAV AXNAT
Brak towaru.



Kategoria
Marka
KONTROLERY WTYCZKI
MODEwybór trybu przetwarzania: MIX1, MIX2, AX
METERustawienia opcji wyświetlania miernika VU
INPUTkontrola wzmocnienia na wejściu
AX MIXkontrola intensywności efektu AX w nieprzetworzonym sygnale
OUTPUTkontrola głośności na wyjściu
MAINSkontrola analogowej charakterystyki
NOISEkontrola poziomu modelowanego szumu analogowego
Plug-in marki Waves.

Gdy w połowie lat 70-tych światło dzienne ujrzało urządzenie Aural Exciter firmy Aphex świat producentów muzycznych oszalał. Urządzenie było wynajmowane przez wszystkie liczące się studia, a kolejka oczekujących zdawała się nie mieć końca. Wszystko za sprawą nowej technologi a konkretnie sposobu w jaki to urządzenie przetwarzało dźwięk. Dodając dodatkowe harmoniczne przetwarzany materiał nabierał jasności, przejrzystości i dodatkowo głębokości. Sprawiał, że ślady przetworzone przez Aureal Exciter nabierały życia. Procesor był ten nawet wymieniany jako dodatkowy "session player" na najlepiej sprzedających się albumach tamtych czasów takich artystów jak: Jackson Browne, Linda Ronstadt, James Taylor.

Firma WAVES w ścisłej współpracy z firmą Aphex stworzyła wtyczkę przetwarzającą dźwięk dokładnie w taki sam sposób jak urządzenie oryginalne. Procesor ten nadaje się zarówno do śladów wokalnych jak również instrumentalnych nadając im ostateczny szlif. Wtyczka dostępna jest w formatach TDM oraz Native.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
  • wierne odzwierciedlenie oryginału,
  • dodaje jasności, głębokości oraz efekt migotania,
  • poprawia prezencję bez podnoszenia poziomu,
  • idealny zarówno do śladów wokalnych i instrumentalnych,
  • tryby Mix i AX do użycia jako "insert" lub "send",
  • dostępny w mono oraz stereo,
  • przetwarzanie 24-bity / 192kHz,
  • dostępny w formatach: TDM, RTAS, Audio Suite, VST, AU,
  • kompatybilny z MAC oraz PC.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Jaki mikrofon do komputera?

Jaki mikrofon do komputera?

Szukasz niezawodnego mikrofonu do komputera, który sprawdzi się w różnych zastosowaniach? Poznaj najnowsze propozycje renomowanych marek i wybierz urządzenie o wielu dodatkowych funkcjonalnościach. Zwróć uwagę nie tylko na same mikrofony, ale także na rozbudowane zestawy słuchawkowe. Zastanów się, który produkt najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Często dostaje pytania jaki statyw mikrofonowy będzie odpowiedni, ile kosztuje dobry statyw mikrofonowy, na co zwrócić uwagę przy zakupie itp. W tym artykule powiem Ci wszystko na temat statywów mikrofonowych, ich ceny, jakości, co warto wybrać, a czego najlepiej unikać.

Co to jest ruchoma głowa i jak działa?

Co to jest ruchoma głowa i jak działa?

Dziś przejdę do omówienia ruchomej głowy w kontekście urządzeń oświetleniowych, takich jak reflektory lub reflektory typu moving head, które są szeroko stosowane w branży rozrywkowej, w tym na koncertach, w teatrach i klubach nocnych.