Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Vintage VUC90EA, ukulele

Nr katalogowy: VINTAGE VUC90EA
Cena 790,00 PLN
Cena netto 642,28 PLNVintage VUC90EA, ukulele

Informacje o produkcie

Ukulele marki Vintage.

W ostatnich latach, ukulele rodem z Polinezji przeżywa swoisty renesans. Seria Vintage Laka (nazwana na cześć polinezyjskiej bogini tancerzy), to zbiór profesjonalnych instrumentów akustycznych i elektro-akustycznych, które jak twierdzą znawcy ,,wydają słodkie i kojące dźwięki które podniosą serce i uspokoją duszę''. W serii elektro-akustycznej zaprojektowano wcięcie korpusu, co zapewnia lepszy dostęp do wyższych progów. Dodatkowo Laka Ukulele wyposażone są w najwyższej jakości włoskie struny Aquila przez co do maksimum zwiększona jest wydajność gry i zrównoważenie dźwięku. Wreszcie przedwzmacniacz, znakomitej amerykańskiej firmy Fishman, z obrotowym systemem regulacji głośności i tonu. Specjalnie zaprojektowany dla Vintage Laka Series, posiada ukryty system z wyjmowanym pojemnikiem na baterie w otworze pudła rezonansowego zamontowany z tyłu, w miejscu całkowicie dyskretnym zarówno wizualnie jak i fizycznie.

Dostępne w dwóch rozmiarach: Koncert VUC90EA oraz Tenor VUT90EA. Wersja koncertowa znacznie rozszerza wszechstronność Ukulele jako instrumentu. Tył boki i korpus zrobione są z Koa, które jest egzotycznym drewnem średniej wagi, hodowanym wyłącznie na Wyspach Hawajskich. To drzewo było używane przez starożytnych Hawajczyków do wyrobu kanu oraz ówczesnych desek surfingowych. Koa ma ciepłe i podobne do mahoniu brzmienie, ale posiada również przejrzysty ton olchy. Wygląd Koa jest wspaniały, bez względu na to, czy zechcesz wykończenia matowego, czy też w połysku. Wersja Tenor różni się jedynie tym, że posiada większy korpus, co naturalnie wpływa na głośność i barwę dźwięku.

Specyfikacja techniczna

Producent Vintage
Rodzaj Koncertowe
Płyta wierzchnia Lite Koa
Tył i Boki Koa
Gryf Mahoń
Podstrunnica Palisander
Mostek Palisander
Progi 19
Preamp Fishman Sonitone
Klucze Grover
Struny Aquila
Wykończenie Natural Satin

Mogą Cię zainteresować

* Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij