Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

TC Electronic TC T2 Reverb - Pedał Gitarowy

Nr katalogowy: T2 REVERB
Cena 756,00 PLN
Cena netto 614,63 PLN
wysyłka w 3-14 dni roboczych (magazyn zewnętrzny)*TC Electronic TC T2 Reverb - Pedał Gitarowy
  • TC Electronic TC T2 Reverb - Pedał Gitarowy

Przewidywane koszty dostawy

Kurier GEIS, przedpłata, przelew/karta płatnicza*15,00
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza*20,00
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza*0,00
U nas za dostawę płacisz tylko raz, bez względu na ilość zamawianych produktów.
W przypadku przesyłek gabarytowych koszt transportu może być inny.

Informacje o produkcie

Pedał gitarowy marki TC Electronic.
T2 to twoja nowa przystań na pogłosowym niebie! Efekt zawiera pogłosy szerokie i głębokie niczym Wielki Kanion, i tak niepokojąco piękne jak Aurora Borealis.

T2 to prawdziwy dowód miłości - do brzmień pogłosowych. T2 ma wszystkie cechy oryginalnego modelu Trinity Reverb, dzięki którym efekt odniósł taki sukces, a do tego dokładkę z nowych brzmień, które sprawiają, że po efekt koniecznie powinien sięgnąć każdy miłośnik brzmień pogłosowych!

• 10 ekskluzywnych pogłosów specjalnie zaprojektowanych przez ekipy ProGuitarShop i TC Electronic,
• Wejście/wyjście stereo,
• Efekty TonePrint - pełny dostęp do świata efektów sygnowanych.

Przestrzeń: hen daleko, jeszcze dalej
Wraz z T2 otrzymujesz 10 niespotykanych, atrakcyjnych pogłosów, perfekcyjnie dopracowanych przez ludzi, którzy na co dzień żyją i oddychają brzmieniem pogłosu. Te dźwięki sprawią, że z pokoju o lekkim pogłosie, gdzieś na planecie Ziemia wskoczysz do rakiety lecącej w kosmos i doświadczysz brzmień nie z tego świata. Od teraz twoja kreatywność sięga stratosfery!

  • Znikając w atmosferze
Każde z wyjątkowych brzmień starannie projektowano z myślą o przestrzennych gitarzystach. Celem były efekty, które rozszerzą granice wyznaczające to, jak powinny brzmieć współczesne pogłosy. Przygotuj się więc na to, że znikniesz w szerokim morzu rezonujących dźwięków, na długie dni zanurzysz się w bezkresnym wybrzmieniu i cudownych falach modulacji. Czemu miałyby ograniczać nas jakieś konwencje, skoro celem jest sięgnąć nieba?
  • TonePrint® - efekty gwiazd
T2 to kostka wyposażona w technologię TonePrint, która umożliwia przesyłanie specjalnie zaprojektowanych brzmień pogłosowych do efektu za pomocą darmowej apki TonePrint. Jeśli chcesz, możesz tez stworzyć zupełnie własny pogłos korzystając z Edytora TonePrint. Pogłos marzeń, który słyszysz w swojej głowie jeszcze nigdy nie był tak bliski realizacji. Przestań więc marzyć i zacznij przesyłać!
  • Pulpit kontrolny - co my tu mamy?
T2 to efekt obłędnie prosty w obsłudze, ale wypełniony po brzegi wysokiej jakości pogłosami, które zaspokoją twoje wszystkie zachcianki!
  • Szeroki wybór
Dziesięć wyjątkowych, ekskluzywnych pogłosów stworzonych przez koneserów brzmienia z TC Electronic i ProGuitarShop. Od szerokich, modulowanych pogłosów w stylu Plate z lat 80, do wyprawy w kosmos – czy jesteś już gotów wyruszyć na nowe terytoria dźwiękowe?
  • Pre-Delay mini-przełącznik
Ustawienie czasu między dźwiękiem podstawowym a pogłosem - mówiąc inaczej, jak długo czasu upłynie, zanim brzmienie pogłosu, które ustawiłeś oczaruje publiczność. Dłuższy czas pre-delay dobrze sprawdza się przy intensywnych ustawieniach pogłosu.
  • Tone
Od pogłosów jasnych do ciemnych, z każdym odcieniem pośrodku – wolisz barwę czystą i wyraźną czy pogłos ciepły i ciemniejszy?
  • Decay
Regulacja czasu zanikania pogłosu, czyli “jak długo ten pogłos słychać”. Tym pokrętłem zmienisz brzmienie od naturalnego pogłosu pomieszczenia w pogłos katedry, do pogłosu w kanionie, aż do przestrzeni kosmicznej.
  • Mix
Stosunek sygnału czystego do przetworzonego. Regulacja intensywności efektu - od lekkiego odbicia do szerokiego pogłosu, który poruszy Ziemię.
  • Maksimum ciebie
Kostki z serii TonePrint posiadają zarówno układy true-bypass i bypass buforowany. To oznacza, że w każdej konfiguracji sprzętowej i dowolnej sytuacji, sygnał zachowuje swoją optymalną jakość. Liczysz się tylko ty i twoje, zawsze czyste i klarowne brzmienie.

Specyfikacja techniczna

Producent TC Electronic
Specyfikacja
10 ekskluzywnych typów pogłosu, zaprojektowanych przez pasjonatów z TC Electronic i ProGuitarShop
Technologia TonePrint
Beam – bezpośredni przesył danych
Łatwa obsługa – instrukcji nie czytaj, graj
10 typów pogłosu
Układ True Bypass [ewentualnie z buforem]
Układ Analog-Dry-Through
Wejście i wyjście stereofoniczne
Wł/wył wybrzmienia po dezaktywacji efektu
Łatwy dostęp do baterii
Niewielkie wymiary
Najwyższej jakości komponenty

Mogą Cię zainteresować

* Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij