Kategorie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Kontakt telefoniczny:
+48 22 619 31 83
+48 604 690 005
od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w piątek w godzinach 9:00 - 15:00

Biuro Handlowe:
Ul. Białostocka 42 lok.1, 1P
03-741 Warszawa
biuro@megascena.pl
e-Gazele 2016 e-Gazele 2015 Certyfikat Słucham Swoich Klientów Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

TC Electronic Spark Mini Booster, efekt gitarowy

Nr katalogowy: Spark Mini Booster
Cena 253,00 PLN
Cena netto 205,69 PLN
wysyłka w 3-14 dni roboczych (magazyn zewnętrzny)*TC Electronic Spark Mini Booster, efekt gitarowy

Przewidywane koszty dostawy

Kurier GEIS, przedpłata, przelew/karta płatnicza*15,00
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza*20,00
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza*0,00
U nas za dostawę płacisz tylko raz, bez względu na ilość zamawianych produktów.
W przypadku przesyłek gabarytowych koszt transportu może być inny.

Informacje o produkcie

Efekt gitarowy marki TC Electronic.

Wrzuć wyższy bieg - uruchom booster Spark w trakcie gry. Ta wspaniała kostka podłogowa podbija sygnał z gitary, zupełnie nie zmieniając brzmienia. Jednak, gdy rozkręcisz ją mocniej, w zdumiewający sposób wzbogaci brzmienie sygnału z Twojej gitary.

Cechy:

 • Podbicie sygnału o 20 dB,
 • Rewolucyjna funkcja PrimeTime™,
 • Analogowy układ.

Brzmienie w najczystszej postaci

Spark Mini Booster to świetny booster, którym można podbić sygnał aż o 20 dB. Ale kostka ta potrafi jeszcze więcej - gdy mocniej odkręcisz potencjometr, będziesz mógł, jak za dotknięciem magicznej różdżki, wysterować swój wzmacniacz do granic możliwości! Nieistotne, w jakim stylu grasz i jaki masz zestaw; to cudo wyciągnie na światło dzienne cały Twój potencjał, nie zmieniając Twojego, oryginalnego brzmienia.

 • Przygotuj się na PrimeTime™
PrimeTime™ to nowa funkcja, która przypadnie do gustu wszystkim gitarzystom świata. W skrócie, Spark Mini Booster w locie wykrywa czy chcesz, by po naciśnięciu przełącznika nożnego efekt był ciągle włączony, czy też ma działać tylko w czasie, gdy trzymasz nogę na przycisku. Rozwiązanie idealnie sprawdza się w każdej sytuacji: zarówno dla opcji "zawsze włączony" jak i dla "podbijam-tylko-na-chwilę”.
 • Analogowa dyskrecja
W całości analogowy układ dyskretny, jaki znajduje się w środku Spark Boostera Mini sprawia, że Twoje brzmienie i brzmienie całego zestawu w magiczny sposób nabiera życia. Każdą część w tym układzie dobrano z największą precyzją, począwszy od tranzystorów do kondensatorów, od rezystorów do diod. Co to oznacza? Czyste i bezkonkurencyjnie klarowne brzmienie w całej swojej okazałości i bez zakolorowań. Gdy życzysz sobie, aby gitara śpiewała, albo zagrzmiała, ten układ jest gwarancją najwyższą jakości brzmienia.
 • Brzmienie ponad wszystko
Spark Mini Booster to bardzo prosta kostka, wyposażona jednak w kilka ciekawych funkcji.
 • PrimeTime™
Unikalne rozwiązanie umożliwia szybki wybór między typowym sposobem uruchamiania efektu [kostka włączona/wyłączona], a chwilową aktywacją [efekt jest włączony, gdy naciśniesz i przytrzymasz przycisk] w zależności od tego, na jak długo przytrzymasz przełącznik nożny.
 • Dyskretny układ analogowy
Może brzmi to trochę obsesyjnie, ale jest ku temu powód. Analogowa konstrukcja to jedyny sposób, aby sygnał Twojej gitary został przetworzony z taką jakością, na jaką zasługuje. Mamy do czynienia z wzmocnieniem sygnału w najczystszej postaci, bez żadnej degradacji i zmian sygnału.
 • Pokrętło Level
Ten mały diabełek z podpisem Level prowadzi Cię od nieskazitelnego podbicia do punktu, w którym Twój zestaw gitarowy zostanie optymalnie wysterowany. Nuty odezwą się śpiewnie i dźwięcznie, po prostu muzykalnie, a to co zagrasz zabrzmi żywo, klarownie i z właściwą prezencją.
 • True Bypass
Generalnie, nie ma powodu abyś tę kostkę musiał wyłączać. Ale niektórzy gitarzyści nie zawsze grają z włączonym efektem. Układ True Bypass gwarantuje, że przy wyłączonym efekcie sygnał przechodzi przez kostkę w swojej najczystszej postaci.
 • Kącik dla Sparka
Spark Mini Booster jest malutki. To oznacza, że zmieści się w każdym pedalboardzie i zestawie rack. Gdziekolwiek trzymasz swój sprzęt, dla Sparka zawsze znajdzie się odrobina miejsca.

Specyfikacja techniczna

Producent TC Electronic
Specyfikacja
Prime-Time™ prosty wybór między trybem zwykłego uruchamiania a trybem chwilowym
Podbicie sygnału o 20 dB
Pokrętło Level - podbij poziom sygnału lub wysteruj wzmacniacz do granic możliwości
Uruchomiony za efektem distortion/overdrive wzbogaca przesterowane dźwięki
Ożywia brzmienie, dodaje kompresji i pazura
Poszerza, wzmacnia i ociepla brzmienie z pickupów
True Bypass

Mogą Cię zainteresować

* Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Lista producentów

Witryna Megascena.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Dowiedz się więcej... Zamknij